Celebrity

14. prosince 2021 06:01

Šarlota Chmelařová

Karel Gott a jeho poslední Vánoce s rodinou: Podívejte se na dosud nezveřejněné snímky

Vánoce v roce 2018 byly poslední, které náš legendární zpěvák strávil společně se svou manželkou a dcerami. Ivana Gottová se teď podělila o tyto jedinečné rodinné chvilky a ukázala, jak to u nich vypadalo během vánočních svátků.

Čas vánoční si mistr užíval v roubené chalupě v Doubici na pomezí Lužických hor a Národního parku České Švýcarsko. Štědrý večer tam strávil spolu s manželkou Ivanou a svými dvěma dcerami – dnes už patnáctiletou Charlotte Ellou a třináctiletou Nellou Sofií. Během vánočních svátků se tam také sešli se všemi ostatními příbuznými.

Na Štědrý den si spolu prý rodina udělala procházku po zdejším lese a na slavnostní večeři samozřejmě nechyběl tradiční kapr a bramborový salát, po kterém následovalo rozbalování dárků.

Karel Gott zapózoval jako na obrázcích od Josefa Lady

Na instagramovém profilu, který je věnovaný mistrově památce se objevila i další fotografie z období posledních Vánoc. Snímek zveřejnila sama Ivana a popsala, co samotné fotce předcházelo. Gott prý už od dětství miloval obrázky od umělce Josefa Lady a přál si zvěčnit tak, aby vypadal jako jedna z postav na jeho plátnech.

V nedalekém antiku si kvůli tomu vypůjčil dýmku, se kterou zapózoval. Seděl při tom na saních a pozoroval své dvě dcery, které stavěly sněhuláka. Milou vzpomínku ocenily spousty jeho fanoušků a pod fotkou se začaly hromadit děkovné komentáře a přání. Karel Gott zemřel ve věku 80 let doma v rodinném kruhu 1. října roku 2019, tedy o necelý rok později.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.