Celebrity

2. června 2022 14:45

Josef Šťastna

Charlotte Ella chce jít ve stopách otce. Dominika Gottová jí ukazuje německý směr

Dcera zesnulého velikána české hudební scény Karla Gotta (†80) chtěla být od malička zpěvačkou. Charlotte Ella Gottová (16) dala tatínkovi slib, že půjde v jeho stopách a bude opatrovat nesmrtelný odkaz. Jenže trochu nečekaně se jako zpěvačka projevuje také Dominika Gottová (48). Ta má úspěch i v Německu a Rakousku. Na ni by byl táta dnes zřejmě opravdu hrdý.

Mistr by měl určitě velkou radost ze svých dcer. Uměleckou cestou se totiž vydala jak šestnáctiletá Charlotte Ella, tak i o poznání starší Dominika. Charlotte Ela má velkou kariéru před sebou, ale momentálně větší úspěchy dobyla Dominika. Ta se nečekaně dokázala prosadit i v zahraničí.

Dominiku si pro spolupráci vybral italský hudební mág Gabriele Grillotti a vznikla nádherná píseň s názvem Pro tebe. Song ve stylu šansonu si rychle získal řadu posluchačů nejen v Česku. Grillotti od začátku spolupráce říkal, že song chce představit také v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Tedy v zemích, kde Karla Gotta dobře znali a sklízel zde úspěchy.

Gott byl populární v Německu, uvědomuje si Grillotti

„Měl jsem pana Gotta velmi rád, několikrát jsme se setkali. Všem velice jeho hudba i myšlenky chybí. Jsem rád, že jsme se s Dominikou domluvili a vzpomínkovou písničku Pro tebe natočili. Vím, že byl pan Gott velmi populární v německy mluvících zemí, proto jsme ji nahráli také pro jeho příznivce v Německu, Rakousku a Švýcarsku,“ řekl Grillotti pro Blesk.cz s tím, že nezastírá, že song těží z toho, že Karel Gott byl v německy mluvících zemích opravdu velmi oblíben.

Prorazit v zahraničí není pro české interprety nic jednoduchého a řada umělců by mohla vyprávět, jak byla cesta za hranice Česka komplikovaná a trnitá. Dominika by tak mohla ukázat směr a cestu i nejmladším Gottovým dcerám.

Právě Charlotte podle Blesku dala tatínkovi před smrtí slib, že jeho odkaz bude ctít a půjde v jeho stopách. Ještě spolu s otcem zaznamenala velký úspěch s písní Srdce nehasnou. Ve druhé polovině června navíc vystoupí na vzpomínkovém koncertu na svého otce. Možná i toto vystoupení jí pomůže k tomu, aby její sláva jednou šla i za hranice tuzemského popového rybníčku.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.