Celebrity

30. dubna 2022 22:36

Josef Šťastna

Charlotte Ella Gottová oslavila 16. narozeniny. Tatínkovi dala zásadní slib

Charlotte Ella Gottová přesně na čarodějnickou noc oslavila šestnácté narozeniny. Její mladší sestra Nelly Sofie (13) je hodně podobá mamince Ivaně Gottové (46), ale Charlotte zdědila ve tváři rysy po otci Karlu Gottovi, který tento svět opustil v osmdesáti letech. A Charlotte mu dala zásadní slib –bude kráčet v jeho stopách.

Kdo sleduje Charlotte Ellu Gottovou na Instagramu, musí uznat, že zesnulému tatínkovi je opravdu hodně podobná. Také mu dala před smrtí zásadní slib, a to že by se jednou chtěla stát zpěvačkou.

Z malého miminka, jak ji veřejnost poprvé zaregistrovala, je dnes sebevědomá slečna, jejíž instagramový profil sleduje přes 135 tisíc uživatelů. Má ale našlápnuto prosadit se i na hudebním poli, song s názvem Srdce nehasnou trhal na internetu řadu rekordů. Dnes má na platformě Youtube více než sedmdesát milionů zhlédnutí.

Podívejte se na chvíle pohody, které Gott trávil s rodinou:

Charlotte Ella Gottová je třetí dcerou pěvecké legendy

Charlotte se narodila 30. dubna 2006 jako třetí v pořadí z Gottových dětí. Mistr v té době měl již Dominiku (48) a Lucii (35).

Její první umělecké kroky byly spojeny s hudbou. Objevila se například v představeních Mata Hari nebo Antoinetta – královna Francie. Jako malá herečka se po boku tatínka objevila v pohádce Když draka bolí hlava z roku 2018.

V roce 2016 za otce přebírala 41. Slavíka a všechny v sále oslnila profesionálním vystupováním i dětskou bezprostředností. Už tehdy jí mnozí předpovídali velkou kariéru. Díky jménu má možná startovní čáru trochu vylepšenou, zdá se ale, že s ohledem na cílevědomost a píli dosáhne v branži velkých věcí.

Fanoušci její kvality budou moci ohodnotit už letos, kdy se objeví po boku dalších umělců při sérii vzpomínkových koncertů na jejího otce.

„Má v sobě kumštýřství. Není to žádná nepříjemná suverénka. Na place byla nervózní, protože je ve svém věku velice zodpovědná. Byl jsem překvapený, jak dobře zpívá,“ ohodnotil pro deník Blesk výkon malé interpretky režisér a scenárista Miloslav Halík (67), který ji sledoval v muzikálu Decibely lásky. Možná právě přes okouzlující dívku bude k fanouškům dál promlouvat sám Mistr.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.