Celebrity

18. května 2022 11:05

Vanesa Havlíková

Charlotte Ellu čeká životní krok. Tatínek Karel Gott by byl hodně pyšný

Charlotte Ella Gottová, která nedávno oslavila své šestnácté narozeniny, dala tatínkovi slib, že půjde v jeho stopách a stane se zpěvačkou. Nyní se chystá na velké vystoupení před posluchači, kteří budou hodně kritičtí.

Dcera hudební legendy se již v červnu chystá vystoupit poprvé od smrti svého tatínka v pražské O2 Aréně, kdy společně s dalšími hvězdami české hudební scény vyzná poctu Mistrovi. Od roku 2019, kdy vyšel duet Srdce nehasnou, který se stal absolutním hitem, půjde o první velké vystoupení, na které se Gottova dcera velmi těší.

Zavzpomínejte, jak si Charlotte zazpívala se svým tatínkem:

Chystá se velká pocta

Už 19. a 20. června se fanoušci dočkají dlouho odkládaného koncertu, kdy hlavní hvězdou bude bezpochyby dcera legendy Charlotte Ella. Karel Gott vždy věřil, že Charlotte půjde v jeho stopách. Kdo sleduje Charlotte Ellu na Instagramu, musí uznat, že zesnulému tatínkovi je opravdu hodně podobná. Podle deníku Blesk dala otci před smrtí slib, že se jednou stane zpěvačkou.

Na dlouho očekávaném koncertě dále vystoupí například zlatá slavice Lucie Bílá (56), Marek Ztracený (37), Dara Rollins (49), či Monika Bagárová (27).

„Jsem ráda, že se podařilo uskutečnit i toto manželovo přání. Po úspěšném vydání knihy Má cesta za štěstím a premiéře dokumentárního filmu Karel je tento koncert další z projektů, které ještě za svého života sám načrtnul a my se snažíme jeho představu co nejlépe naplnit,“ vzkázala přes sociální sítě Ivana Gottová.

Vzpomínky na hudební legendu zůstávají

Dcera se tatínkovi podobá nejenom vzhledově, ale i skvostným hlasem, který budí obdiv. Ačkoliv na veřejnosti může dnes působit již veselým dojmem, stále vnitřně bojuje se ztrátou milovaného tatínka.

„Jsou to již dva roky, co s námi, drahý Karle, nejsi. Naše dcery už nejsou holčičky, ale velké slečny. Měl bys z nich jistě ohromnou radost. Moc nám chybíš! Bolí to! Stále stejně! Vzpomínáme na každý den po tvém boku, zavzpomínala v minulosti na facebookovém profilu Ivana Gottová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.