Monika Bagárová s Muradovem opět spolu. Prozradila plány a muži věnovala dojemné video

Není to tak dávno, co zpěvačka Monika Bagárová oznámila rozchod se svým partnerem a tatínkem malé Ruminky Makhmudem Muradovem. Teď se pár nechal slyšet, že ještě zkusí na svém vztahu pracovat a bude trávit více času spolu. Monika Bagárová zároveň svému muži věnovala láskyplné video k narozeninám. S návratem k Makhmudovi to zřejmě myslí vážně.

Rozchod se svým partnerem Makhmudem Muradovem oznámila Monika Bagárová den po Štědrém večeru. „Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina. S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života,“ napsala Bagárová na Instagramu.

O jejich partnerské krizi se spekulovalo dlouho, rozchod během vánočních svátků ale asi nikdo nečekal. Teď to ovšem vypadá, že Monika Bagárová bude mít zase úsměv na tváři. S Makhmudem se totiž k sobě vracejí. „Ano, jsme s Machem opět spolu,“ potvrdila na svém Instagramu během živého vysílání sama Monika Bagárová.

Monika Bagárová sdílela dojemné video

Zápasník MMA trávil poslední rok většinu času v rodném Uzbekistánu a tudíž nebyl doma s rodinou. Bagárová uvedla, že se budou snažit trávit více času společně. „Musíme na vztahu pracovat a dohodli jsme se, že budeme víc času trávit spolu. Mach teď letí organizovat galavečer do Uzbekistánu, ale brzy se zase vrátí,“ prozradila.

Monika prozradila, že by si přála navštívit i vlast Ruminčina tatínka. Kdy se ale vydají společně do Uzbekistánu, není jasné. „Není to jednoduché, kvůli očkování pro malou a tak podobně. Ale určitě tam plánujeme jet za babičkou a dědečkem, aby si malou taky užili,“ svěřila se zpěvačka, která letos plánuje vydat novou desku.

Zároveň na svém Instagramu zveřejnila video, v němž svému muži přeje k narozeninám. A jde o opravdu dojemné vyznání lásky. Přání je totiž seskládáno z nejkrásnějších momentů, které Monika s Makhmudem a Ruminkou prožili.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.