Celebrity

2. října 2022 10:35

Josef Šťastna

Tichá vzpomínka na Karla Gotta. Vdova Ivana ukázala dosud nezveřejněné fotky

Úmrtí Karla Gotta před třemi lety bylo událostí, která rozesmutnila jeho fanoušky nejen v České republice, jeho přátele a především rodinu. Vdova Ivana Gottová zůstala sama na dospívající dcery Charlotte Ellu a Nelly Sofii a po smrti manžela se s důstojností stará o jeho odkaz. Třetí výročí jeho skonu vzpomněla zveřejněním dosud neviděných fotek a láskyplným vyznáním.

Karel Gott v posledních měsících svého života sváděl boj s akutní leukemií. Vážná nemoc mu nezabránila v tom, aby natáčel svůj dokument, nahrával poslední písně a trávil hodnotný čas s manželkou a dcerami. O zpěvákově skonu se pak psalo v řadě zahraničních médií a nejen čeští fanoušci jeho hudby se tak ponořili do smutku.

Smutné výročí

Letos od smrti Karla Gotta uplynuly tři roky a množství lidí, kteří přišli uctít jeho památku na hřbitov květinou či jiným drobným darem dokazuje, že zůstává nezapomenut. Stejně tak si ho na sociálních sítích připomněla řada celebrit, hlavně jeho dřívějších kolegů a přátel.

Mezi ty, kteří si vzpomněli na smutné výročí a nezapomněli ho uctít, se zařadili prezident Miloš Zeman a první dáma Ivana Zemanová. Svým jménem nechali na hrob zpěváka položit velkou květinu, a to v časných hodinách ještě předtím, než se k němu nahrnuly davy truchlících fanoušků.

Věčná láska

Vdova Ivana Gottová, která se po skonu manžela stáhla do ústraní a o jejím soukromém životě se toho moc neví, na památku Karla Gotta zveřejnila dosud neviděné snímky pocházející z doby, kdy po zdravotní stránce už chátral, ale sílu na duchu nepostrádal. Připojila k nim i láskyplné vyznání.

Nejdražší Kájo, dnes jsou to tři roky… Jak moc nám tady chybíš! Není den, kdy bychom si na Tebe s Charlottkou a Nellinkou nevzpomněly… Navždy zůstaneš v našich srdcích! ❤️ Foto: Lenka Hatasova Photography

Posted by Karel Gott on Saturday, October 1, 2022

Vzkaz k třetímu výročí tak smutného dne dokazuje, že Ivana Gottová bude svého manžela chovat v srdci navždy. „Nejdražší Kájo, dnes jsou to tři roky… Jak moc nám tady chybíš! Není den, kdy bychom si na Tebe s Charlottkou a Nellinkou nevzpomněly… Navždy zůstaneš v našich srdcích!“

V posledních třech letech se vdova po Gottovi na veřejnosti příliš neukazovala. Výjimkami byly akce spojené právě s jejím zesnulým manželem, jako představení jeho knihy či premiéra filmu Karel, na kterou ji doprovodily i dcery. Ty se stejně jako jejich matka zdržují v ústraní.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.