Celebrity

14. května 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Svatby slavných: Bohuš Matuš se oženil. Kdo se ještě letos chystá do chomoutu?

Svatby se sice mohou konat jen v omezeném počtu lidí, ovšem vypadá to, že známé tváře to od plánovaných veselek neodradilo. Jako první se oženil zpěvák Bohuš Matuš. Svou partnerku Lucii si vzal v dětském parku. Svatbu také oznámil Martin Zounar, který si řekne ano s o dvanáct let mladší psycholožkou Kateřinou. „Uskuteční se hned, jak to bude možné, aby na ni mohli i kamarádi a známí, co patří k naším životům,“ oznámil herec. Kdo další je na řadě?

Bohuš Matuš: Před obřadem si nechal vytetovat vlasy

Zpěvák Bohuš Matuš se oženil s o třicet let mladší Lucií Palkaninovou. Svatba se konala 12. května v parku Krtkův svět. Zpěvákovi šel za svědka hudební producent František Janeček, nevěstě zpěvačka Monika Sommerová. Vzhledem k tomu, že je Lucii pouhých osmnáct let a Bohušovi táhne na padesát, chtěl zpěvák ze sebe udělat mladšího. Na své holé hlavě si nechal vytetovat vlasy. „Nechtěl jsem být na svatbě v šátku. Myslím, že to trochu můj vzhled omladí. Lucinka mi tedy říkala, ať s tím nic nedělám, že se jí to moje „koleno“ líbí, že budu vypadat divně, ale když jsem s tím poprvé přišel, líbilo se jí to,“ uvedl Matuš. Jak probíhala svatba si můžete přečíst TADY.

Podívejte se na reportáž ze svatby Bohuše Matuše:

Alice Bendová: Žádost u filmu Slunce, seno...

Přestože herečka tvrdila, že po nepovedeném manželství s Václavem Bendou, s nímž má dvě děti: Alici a Vašíka, se už nikdy vdávat nebude, všechno je nakonec jinak. O dvanáct let mladší přítel Michal Topol, se kterým žije už osm let na hromádce, ji totiž na začátku roku požádal o ruku. „Týden zpátky jsme se ještě spolu bavili o svatbě a říkali si, jak je to zbytečné, jak nám to takhle stačí a on za další týden přijde s prstenem... Seděl na sedačce jakoby nic a koukal na televizi. Hrozný je, že to bylo Slunce, seno... Žádné pokleknutí, nic takového. Jen vyndal krabičku a zeptal se mě, jestli si ho vezmu,“ popsala s úsměvem Alice. Přestože slavnostní okamžik, na který se má vzpomínat celý život, pojal nepříliš romanticky, herečka jeho žádost s radostí přijala. Nyní řeší termín a místo. „Bude to v rodinném kruhu, nejsem na velké akce,“ prozradila Bendová.

Karel Zima: Prstýnek jsem vyrobil ze dřeva

Představitel hospodského povaleče Pavla Slaniny ze seriálu Slunečná TV Prima to vzal hopem a na nic nečekal. Po čtvrt roce od seznámení svoji přítelkyni Lucii Kumbárovou, která pracuje jako divadelní garderobiérka, svérázným způsobem požádal o ruku. „Načasoval jsem to na její třicáté narozeniny, vůbec o tom neměla tušení. Měl jsem strašnou trému, ani při premiéře takovou nemívám. Prstýnek jsem vlastnoručně vyrobil ze dřeva a dokonce jsem trefil i její velikost, padl jí jako ulitý. Nakonec to bylo pro ni opravdu velké překvapení. Povedlo se to maximálně! Byla dojatá, slzička ukápla a hlavně řekla ano,“ prohlásil nadšeně herec. Svatbu plánují uskutečnit příští rok v létě. „Letos vzhledem k nejistotě kvůli covidu není jisté vůbec nic. Věřím, že příští rok už to bude lepší. Obě rodiny už o tom vědí a všichni se na to těší. Moje maminka slíbila, že napeče svatební koláče,“ dodal Zima.

Marek Ztracený: Žádal o ruku před vyprodanou O2 Arénou

Loni v únoru během svého vyprodaného koncertu v O2 Aréně před zraky tisíců fanoušků požádal svou partnerku Marcelu, s níž má syna Marka, romanticky o ruku. Od té doby všichni napjatě očekávají, kdy se jejich velký den odehraje. „Původní plány nám trochu narušil koronavirus. Měl jsem vše nalinkované, ale muselo se to posunout. Máme vysněné datum, které je pro nás velmi důležité. Buď to bude letos, nebo ten další rok,“ prozradil zpěvák. Monstrózní veselku ovšem nechystá. „Já bych se přimlouval udělat ji spíše v úzkém kruhu, protože když někam pozvete hodně lidí, nemáte pak na všechny čas. Ale víte jak to je, mám jen půl názoru,“ pokrčil rameny Marek.

Martin Zounar: Svatbu už jsme jednou odložili

Herec Martin Zounar chystá svatbu se svou přítelkyní Kateřinou, která je psycholožka. Dokonce už měla dávno proběhnout. „Odložili jsme to kvůli covidu o rok a už se to blíží, ale vypadá to, že to zase nebude,“ prozradil nedávno Martin, který se nechce ženit za přísných podmínek s omezeným počtem svatebčanů. „Já nechci úřednickou svatbu, chci svatbu, kde budou známí, lidi, co patří k mému životu,“ vysvětlil.

Nikol Štíbrová: Jé, hele, svatební salon

Po roční vážné známosti s Petrem Leitgebem, který vede mezinárodní cukrářskou akademii, v prosinci loňského roku svým fanouškům oznámila dvě velmi radostné události. Že spolu čekají miminko a že byla požádána o ruku. Druhou zmíněnou novinku prý absolutně nečekala, neboť na téma svatby spolu laškovali dost často, ale Petr se k ničemu moc dlouho neměl. „Dneska cestou po magistrále: Já: Jé, hele, svatební salon. On: Jé, hele, vrchní soud v Praze,“ popsala jejich konverzaci na své sociální síti několik měsíců před zásnubami. Plány pro letošní rok jsou v jejím případě jasné: přivést na svět zdravé miminko, přestěhovat se do nového domu za Prahou a vdát se...


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.