Celebrity

6. dubna 2021 06:05

Petra Kloidová

Slavné vdovy: Která bez lásky dlouho nevydržela a která truchlí dodnes?

Každému trvá jinak dlouho, než se vyrovná s odchodem milovaného člověka. Třeba i několik let. Například zpěvačka Heidi Janků až čtyři roky po smrti manžela, hudebníka Ivoše Pavlíka, oznámila, že je konečně připravena na novou lásku. „Pokud by se eventuálně našel někdo, kdo by za to stál, už neříkám ne. Truchlení bylo dost,“ sdělila nyní. Jak dlouho trvalo dalším slavným českým vdovám, než se po odchodu svých mužů dokázaly znovu zamilovat?  

Hana Gregorová našla výrazně mladší lásku

Manželka legendárního herce Radka Brzobohatého byla po jeho smrti sama necelé tři roky. Pak jí do cesty vstoupil o třiatřicet let mladší Ondřej Koptík. „Potřebovala jsem si nechat v domě zprovoznit internet, a tak dorazil nějaký pán, který mi měl vše vysvětlit. Jenže hned v první moment mi něčím připomněl Radka. Měl třeba podobnou košili jako on. Hned jsem ty myšlenky ale zahnala. Internet ovšem nefungoval dál, tak musel Ondřej dorazit ještě několikrát. A najednou se stalo, že tento mladý muž začal se mnou flirtovat. Všechny kamarádky mi říkaly, ať si to užívám, že pak alespoň budu mít v domově důchodců na co vzpomínat. S tím jsem také do toho poprvé šla. Jenže když proběhl první sex, tak mi začal psát doslova zamilované litanie. Já odpovídala jen smajlíkem, ale nakonec jsem si řekla proč ne, zkusíme to spolu,“ popsala Gregorová.

Z věkového rozdílu si těžkou hlavu nedělala. „Když má chlap o čtyřicet let mladší ženu, tak ho všichni obdivují a je to úžasný. A když je to naopak, tak je to hrozný a každý se nad tím podivuje,“ uvedla. Po několika měsících randění Koptíka představila svým dětem, synovi Ondřejovi a dceři Role. Byla rozhodnutá se lásky nevzdat, ani pokud by požehnání od nich nedostala. Vztah s mladým milencem byl jeden čas velmi bouřlivý a plnil titulní stránky bulvárních novin. Poté, co se s ním Gregorová rozešla, začal zveřejňovat detaily z jejich intimního soužití včetně fotek. I to mu ale dokázala nakonec odpustit a po čase ho vzala zpátky.

Vendula Pizingerová po smrti Svobody narazila, teď je zase šťastná

Vdova po hudebním skladateli Karlu Svobodovi, který se zastřelil v lednu 2007, si novou známost našla zhruba rok poté. Jak přiznala, právě to jí pomohlo vyléčit její zlomenou duši. Do té doby se utápěla v depresích a její život za nic nestál. „Zachránila mě láska. To je asi lék na všechno,“ uvedla Vendula, která se tehdy poznala s o šest let mladším podnikatelem a výrobcem nábytku Patrikem Aušem.

VENDULA PIZINGEROVÁ UKÁZALA SYNA JOSEFA. MŮJ SYN SI DÍKY BRÁCHOVI UŽIJE DĚTSTVÍ S OTCEM

„Neměla jsem žádný příjem, byla jsem na mateřské, neměla kde bydlet, chyběly mi i peníze na zařízení. Potřebovala jsem půjčit stůl, židle, stoličky a kamarádka mi doporučila jeho. Náš vztah vznikal postupně,“ přiblížila. Přesně rok po Svobodově smrti jí tehdy rozvedený Auš prozradil, že se do ní zamiloval. Ona jeho náklonost opětovala. „Imponoval mně. Vlastnostmi byl dost podobný Karlovi, který mi říkával: „Až tu jednou nebudu, ty si najdeš nějaké mladého Žida.“ (smích) Řekl to jako prorok a to se i stalo,“ prozradila Vendula.

Rok nato byla svatba. Manželství ovšem vydrželo pouhé tři roky. Opravdové štěstí našla až v náručí o šestnáct let mladšího Josefa Pizingera, kterého si v roce 2015 vzala za manžela a loni na podzim se jim narodil syn Josef. Uživám si to, co mi život nabídne, řekla Vendula Pizingerová v rozhovoru pro Prima Ženy.

Olga Matušková našla lásku u rodinného přítele

Po smrti životní lásky, zpěváka Waldemara Matušky, byla přesvědčená o tom, že už tak spřízněnou duši nikdy nepotká. Nikoho nehledala a žila ze vzpomínek na svého milovaného manžela. Když jejich skoro až rodinnému příteli Jiřímu Plannerovi zemřela manželka, osud je sblížil.

„Společnost Jirky je mi příjemná v tom, že máme mnoho společných vzpomínek. Prokecáme hodiny a hodiny a pořád máme o čem. Naše rodiny se přátelily odjakživa. Když zemřel Walda a Jirkovi manželka Janička, spojilo nás to. Pro mě je příjemné, že takového člověka mám. Je mi oporou a snad já i trochu jemu. Když mám nějaký splín, vždycky mě z něho dostane,“ prozradila Olga. Vztah mají ovšem na dálku. Jiří bydlí v Kalifornii, ona na Floridě. „Vyhovuje nám to tak. Jsou chvíle, kdy si chybíme víc, někdy si zase kvůli práci nestačíme ani zavolat,“ dodala s úsměvem.

Dagmar Havlová pořád truchlí

Přestože od smrti exprezidenta Václava Havla letos uplyne už deset let, bývalá první dáma je stále sama. V bulváru se sice několikrát probírali její údajní milenci, ona ale žádný vztah nikdy nepotvrdila. Ve svém srdci má místo stále jen a pouze pro Václava. Jak už se mnohokrát nechala slyšet, byla to osudová láska – láska až za hrob.

„Celý náš společný život jsme se snažili být co nejvíce spolu, málokdy bez sebe. Měli jsme spolu potřebu diskutovat, sdělovat si dojmy, postřehy, smát se stejným věcem, svěřovat se, dotýkat se, milovat se, chlácholit a chránit. Můj manžel mi moc chybí. Myslím na něj neustále a mám spoustu věcí, které mi ho připomínají,“ prohlásila Havlová s tím, že si na sebe v soukromí ráda bere i jeho oblečení, například Václavovu košili.

Zajímavostí je, že lásku Václava Havla a roli první dámy Dagmar Havlové předpověděla kartářka.

Ivana Gottová ztratila svého Mistra

Svému muži zůstává věrná i po jeho smrti. Vzorně se stará o Karlův odkaz a veškerou pozornost upíná na výchovu jejich dcer Charlotte Elly a Nelly Sofie. Na nic víc jí čas už nezbývá. Vypadá to, že potrvá ještě hodně dlouhou dobu, než bude na novou lásku vůbec připravena.

„Má okolo sebe jenom hrstku opravdových přátel, kterým skutečně může věřit. Že by v nejbližším čase udělala rozhodující citový krok, to tu u ní nevidím,“ poznamenala o ní jasnovidka a koučka Ivana Regina Kupcová Sádlová, která budoucnost předním umělcům a politikům předpovídá už čtyřicet let.

Zemřel Petr Kellner: Miloval dvě ženy. S dětmi spal pod típý nebo jezdil na prkně. Byly pro něj vším.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.