Celebrity

22. ledna 2023 16:20

Anna Fedorov

Vendula Pizingerová o začátcích s mladším manželem: Tchyně se mnou rok nemluvila

Vendula Pizingerová v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová (50) v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS pohovořila o tom, jak se seznámila se svým nynějším manželem. Přiznala, že příbuzní byli zpočátku proti jejich vztahu. Příčinou bylo mimo jiné to, že je Josef o 15 let mladší.

„Poprvé jsem ho uviděla, když mu bylo devět. K Vánocům jsem mu tehdy koupila dinosaura,“ prozradila Pizingerová v pořadu Povídej, jak se seznámila se svým nastávajícím manželem. Josef je totiž synem její nejlepší kamarádky Simony.

„Nedávno jsme se o tom bavili u televize. Když se náš syn Pepíček díval na dinosaury, manžel mi povídal: ‚Tehdy jsi mi dala dinosaura. Kdo by to byl řekl, že spolu budeme mít jednou dítě, se kterým se na ně budeme dívat společně.‘ Život vás občas zamotá a tady mě zamotal docela hezky,“ svěřila se v pořadu Povídej zakladatelka nadačního fondu Kapka naděje.

S Josefem byla v kontaktu i dál, že by z něj ale jednou mohl být její manžel, ji tenkrát vůbec nenapadlo. „Po smrti mého prvního manžela Karla jsem začala žít u Simony. Josefovi bylo tenkrát 18 let a měl první vážnou známost. Doteď si pamatuji, jak se se svojí přítelkyní v obýváku učili tanec do tanečních a já jim radila. Tenkrát mě ale vůbec nenapadlo, že to bude jednou můj muž,“ popsala.

„Po letech jsem koupila dům, u kterého byl přistavěný malý domeček. A v něm se zabydlel Josef s přítelkyní. Tenkrát jsem posedávala na balkoně se sklenicí vína, dívala jsem se na ně a říkala si, jak je hezké, že ji nosí v náručí,“ doplnila. Pizingerová poté dům rekonstruovala, kvůli čemuž se Josef s partnerkou museli odstěhovat. Poté ho delší dobu neviděla, až jednou přišla do obchodu za Simonou a ona jí řekla, že se rozešli.

„Nevěděla, jak to nese, a poprosila mě, ať mu domluvím. Tak jsem mu domluvila. Rodina se mnou potom nemluvila několik let. Jeho maminka se mnou nemluvila rok. Po roce mi umřel kamarád, a tak jsem zvedla telefon a zavolala jí s tím, že ji chápu, ale ráda bych se s ní sešla. Tehdy mi řekla, ať jí dám ještě čas, a nakonec se mi asi za měsíc nebo dva ozvala. Tenkrát mi dělalo hrozný problém se jí podívat do očí,“ řekla Pizingerová s tím, že právě rodina byla jedním z hlavních důvodů, proč zpočátku chtěla vztah s Josefem ukončit. Ten ji ale nakonec přemluvil s tím, že je to jejich život a nikdo jim do něj nemá co mluvit.

Pizingerová svého konečného rozhodnutí nelituje. S Josefem se před osmi lety vzali a teď společně vychovávají syna Pepíčka. I jejich příbuzní se nakonec s jejich vztahem smířili. „Máme celkem normální manželství a asi poprvé žiju s chlapem, který je opravdový muž a macho,“ dodala Pizingerová. Celý rozhovor si můžete poslechnout v premiérovém dílu pořadu Povídej v neděli 22. ledna ve 21:25 na CNN Prima NEWS.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.