Co dělat, když kvůli práci nestíháte telenovelu Má tlustá Valentýna?

Od 1. března se telenovela Má tlustá Valentýna přesouvá do brzkého odpoledního programu Prima LOVE. To samozřejmě může některým milovníkům telenovel způsobovat těžkosti, zvláště těm, kteří jsou zaměstnaní. Jak takový problém vyřešit?

Už nějaký ten pátek sledujete na Prima LOVE venezuelský fenomén Má tlustá Valentýna, který má i v Čechách tradici.

Milá a sympatická Valentýna je dívka s velkým srdcem a velice širokou postavou. Po rodičích zdědila nesmírné jmění, ale když se po letech vrací domů, zjišťuje, že tam není příliš vítaná. Zatímco jedna její teta je nepřátelsky naladěná, druhá se rozhodne Valentýně pomoct získat zpátky, co jí právem náleží. Jenže jak to dokázat, aby přitom neublížila své životní lásce?

Má tlustá Valentýna se přesouvá. Co teď?

S nástupem tureckého fenoménu Tisíc a jedna noc se od 1. dubna vysílání venezuelské telenovely přesouvá na odpolední hodinu. Osud Valentýny tak budete moci sledovat ve 13.25 a 14.20. Leckdo je ale během těchto hodin v práci, a tak televizní vysílání nestíhá. Máme jasné řešení.

Seriál si můžete pustit kdykoliv v našem online archivu iPrima. Všechny díly najdete v archivu ihned po odvysílání.

Nepříjemná situace se tedy dá snadno vyřešit.

Co o telenovele Má Tlustá Valentýna nevíte?

Venezuelský seriál se natáčel během let 2002–2003. V hlavních rolích se objevili Natalia Streignard a Juan Pablo Raba. Představitelce Valentýny bude v září 49 let, ale pořád vypadá skvěle. Přesvědčte se sami.

JAK VYPADÁ HLAVNÍ PŘEDSTAVITELKA MÉ TLUSTÉ VALENTÝNY?

Natalia Streignard má na Latinoameričanku překvapivě světlou pleť, která se dá jednoduše vysvětlit. Její původ je sice exotický (nicméně v rámci historie jižní Ameriky nikterak překvapivý), ale trochu jinak, než by se dalo očekávat. Její matka pochází z Argentiny, ale otec z Německa, odtud se dá vyvodit její světlá pleť a vlasy. Natalia se narodila ve španělském Madridu, její rodina se přestěhovala do Venezuely, když jí byly tři roky. Tam Natalia zakořenila a vybudovala velkou kariéru.

CHCETE SE DOZVĚDĚT O HLAVNÍ PŘEDSTAVITELCE TELENOVELY MÁ TLUSTÁ VALENTÝNA VÍCE?

Sledujte telenovelu Má tlustá Valentýna každý den na Prima LOVE po 13. hodině nebo v našem ONLINE archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.