Díly Má tlustá Valentýna jsou online: Hvězdě telenovely bude padesát. Jak vypadá dnes?

Znáte ji jako roztomilou baculku z celosvětově úspěšné telenovely Má tlustá Valentýna, kterou můžete sledovat denně na Prima LOVE. Od první klapky ale uteklo hodně času a herečka Natalia Streignard už se věkově blíží k dalšímu milníku života. Podívejte se, jak vypadá bývalá modelka dnes. V našem online archivu iPrima.cz najdete všechny díly telenovely Má tlustá Valentýna!

TELENOVELU MÁ TLUSTÁ VALENTÝNA MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Valentina Villanueva Lanzová (Natalia Streignard) je milá a sympatická mladá dívka, která má velké srdce – i velice širokou postavu. Kvůli tragickému incidentu přišla o otce a matku. Jako jedináček se stala jedinou dědičkou jejich jmění. Jenže když se po deseti letech vrací ze studií zpátky do rodinného sídla, musí si poradit s nemile překvapenou, nepřátelsky naladěnou tetou Olimpií (Hilda Abrahamz) i jejími drzými potomky. Valentina chce získat zpátky dědictví, na které má právo. Ale nebude to snadné.

Bývalé účastnici Miss táhne na padesát a vypadá báječně

Venezuelská herečka se narodila 9. září 1970 ve španělském Madridu. Zahrála si v telenovelách Má tlustá Valentýna, Soledad, Osudová láska nebo Pokušení jménem Sol. Už více než 15 let patří k největším hvězdám telenovel. Její celé rodné jméno je Natalia Martínez Streignard Negri. Její matka pochází z Argentiny, otec z Německa. Rodina se přestěhovala do Venezuely, když jí byly tři roky.

Než se stala herečkou, zúčastnila se v roce 1992 soutěže krásy Miss Venezuela a dostala se do finále. Je podruhé vdaná. S druhým manželem má tři děti. Báječné geny tak rozhodně nezklamaly ani ve věku, kdy je herečce osmačtyřicet let.

Natalia Streignard si tak od natáčení telenovel moc nezměnila, pořád s ní můžete počítat jako se štíhlou dlouhovláskou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.