Díly Má tlustá Valentýna jsou online: Hvězdě telenovely bude padesát. Jak vypadá dnes?

Znáte ji jako roztomilou baculku z celosvětově úspěšné telenovely Má tlustá Valentýna, kterou můžete sledovat denně na Prima LOVE. Od první klapky ale uteklo hodně času a herečka Natalia Streignard už se věkově blíží k dalšímu milníku života. Podívejte se, jak vypadá bývalá modelka dnes. V našem online archivu iPrima.cz najdete všechny díly telenovely Má tlustá Valentýna!

TELENOVELU MÁ TLUSTÁ VALENTÝNA MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Valentina Villanueva Lanzová (Natalia Streignard) je milá a sympatická mladá dívka, která má velké srdce – i velice širokou postavu. Kvůli tragickému incidentu přišla o otce a matku. Jako jedináček se stala jedinou dědičkou jejich jmění. Jenže když se po deseti letech vrací ze studií zpátky do rodinného sídla, musí si poradit s nemile překvapenou, nepřátelsky naladěnou tetou Olimpií (Hilda Abrahamz) i jejími drzými potomky. Valentina chce získat zpátky dědictví, na které má právo. Ale nebude to snadné.

Bývalé účastnici Miss táhne na padesát a vypadá báječně

Venezuelská herečka se narodila 9. září 1970 ve španělském Madridu. Zahrála si v telenovelách Má tlustá Valentýna, Soledad, Osudová láska nebo Pokušení jménem Sol. Už více než 15 let patří k největším hvězdám telenovel. Její celé rodné jméno je Natalia Martínez Streignard Negri. Její matka pochází z Argentiny, otec z Německa. Rodina se přestěhovala do Venezuely, když jí byly tři roky.

Než se stala herečkou, zúčastnila se v roce 1992 soutěže krásy Miss Venezuela a dostala se do finále. Je podruhé vdaná. S druhým manželem má tři děti. Báječné geny tak rozhodně nezklamaly ani ve věku, kdy je herečce osmačtyřicet let.

Natalia Streignard si tak od natáčení telenovel moc nezměnila, pořád s ní můžete počítat jako se štíhlou dlouhovláskou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.