Má tlustá Valentýna je v domě v neustálém nebezpečí. Sledujete ji online?

Slavnou telenovelu můžete sledovat každý den na Prima LOVE nebo se na díly můžete podívat online. Stihli jste tuto scénu? Valentýna je ve svém domě terčem sexuální šikany. Podívejte se na upoutávku.

Eva a Luis Felipe měli jediné dítě: Valentýnu, která vyrůstala od smrti otce v internátě a je univerzální dědičkou majetku svého otce, k němuž patří i sídlo Villanuevů, jež obývá Juan Angel se svou rodinou. Olimpie a Juan Angel mají 4 děti: Oresta, Aquila, Ariadnu a Pandoru. Olimpia nechce za žádnou cenu opustit sídlo Villanuevů. Z Evy se po smrti jejího muže stala alkoholička. Bývala skvělá zpěvačka, ale alkohol ji zničil.

Olimpie dělala vždy vše proto, aby Evu zdeptala a mohla se tak snáze zmocnit majetku po Luisu Felipovi. Eva je nyní vyléčená, vrátila se na výsluní slávy a chce začít s Valentýnou znovu žít v sídle Villanuevů. Valentýna končí internátní školu s vynikajícími výsledky. Spolužačky ji mají rády pro její milou vstřícnou povahu, ale lehce si ji dobírají kvůli její váze.

Po smrti své matky ale Valentýna doma neprožívá nic hezkého, podívejte se na ukázku ze 13. dílu.

SLEDUJTE TELENOVELU MÁ TLUSTÁ VALENTÝNA ONLINE

MOU TLUSTOU VALENTÝNU UVIDÍTE KAŽDÝ DEN NA PRIMA LOVE PO 18. HODINĚ.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.