Seriály a filmy

11. července 2019 22:44

Petra Kloidová

Máma nad věcí: Divačky se ptají Agáty Prachařové, Agáta odpovídá

Každou neděli po 13. hodině můžete sledovat na Prima LOVE reprízu pořadu Máma nad věcí. Na Instagramu Prima LOVE měly divačky možnost psát otázky na téma rodičovství přímo moderátorce pořadu Máma nad věcí. Ostatně Agáta Prachařová už je mámou dvou dětí nějakou dobu a všechno má vyzkoušené z vlastní praxe. Podívejte se na rozhovor.

Agáta Prachařová je nejen moderátorkou pořadu Máma nad věcí, ale také matkou dvou dětí. Každou neděli po 13. hodině můžete v pořadu sledovat, jak provádí maminky (ale i tatínky) rodičovstvím spolu s odborníky na různá témata.

Náš instagram Prima LOVE nás spojil s fanynkami Agáty Prachařové a my jsme se jich zeptaly, co by se chtěly dozvědět na téma "Agáta jako matka".

Agáta Prachařová mluví o tom, kolik kilogramů přibrala během obou tějotenství, ale také o tom, co jí usnadnilo výchovu dětí.

SLEDUJTE POŘAD MÁMA NAD VĚCÍ ONLINE

Podívejte se na rozhovor:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.