Janek Ledecký: Z Česka rovnou do Soči

Jeho dcera Ester patří k největším medailovým nadějím olympijské výpravy Česka. A on, pyšný táta bude u toho. Ne jen v roli fanouška. "Chystám se do Soči jako servisman," řekl redakci Prima-Style.cz. Zítra ale bude "závodit" v show Máme rádi Česko. Pusťte si na videu, co nám řekl před natáčením.

Sledujte Janka Ledeckého jako soutěžícího v premiéře show Máme rádi Česko v sobotu od 20:15 na Primě! Všechno o pořadu najdete ZDE.

Janek Ledecký jako sportovec

V zákulisí snowboardového sportu žádný nováček a rozhodně nebude ve výpravě jen "do počtu". Kromě práce pro tým, které po letech praxe rozumí, se chystá pochopitelně i fandit. "Nepatřím k rodičům, kteří by se samou nervozitou nemohli na děti dívat. Já se na Ester na svahu dívám rád, vždyť jede krásně. A nejenom, že se dívám, ale také ji rovnou natáčím," řekl prima STYLU zpěvák.

Rodina, chybí syn Jonáš, který se věnuje muzice, Foto: isifa.com

Podle informací Českého olymijského výboru Janek Ledecký skutečně figuroval v pátek na oficiální akreditační listině. Zda ale opravdu do Soči odcestuje nebylo v pátek odpoledne definitivně jasné, protože naplnění kvót ještě nebylo definitivně schváleno MOV.

Janek Ledecký kvůli natáčení nové show televize Prima Máme rádi Česko propásl jeden z pohárových triumfů své dcery. "Natáčení nás všechny moc bavilo a doufám, že to bude na výsledku znát," podotkl s tím, že on sám to má v Česku nejraději "na střídačku" v Praze a Špindlerově Mlýně, kde si rodina pořídila druhý domov pěkně nablízku závějím. "Letos jich tedy zatím moc nebylo," usmívá se Janek Ledecký. "Pořádně jsem si zalyžoval, když jsem byl s dcerou měsíc na přípravě v Coloradu."

Mezitím začala domácí rádia stále častěji hrát jeho krásný duet se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou "Ve jménu lásky" z muzikálu Jago.

(redakce prima STYLE, schneidy, kamera: jakunda)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.