Martin Dejdar bude v Máme rádi Česko volit i peprné výrazy. Zajistí mu to výhru?

Máme rádi Česko III (7) - Bonus B

Opět je tu tým červených vedený Jakubem Prachařem, tým bílých vedených Martinem Dejdarem, partička známých osobností i moderátor Libor Bouček. Co to znamená? Čeká vás další díl velkolepé zábavní show Máme rádi Česko. Dívejte se v sobotu ve 20:15 na Primě!

Tým červených vede mladý, rychlý kapitán, herec Jakub Prachař. Ten sestavil opět silný tým, do kterého pozval vynikající herečku a modelku Báru Mottlovou, herce a meteorologa amatéra Karla Zimu a mozek týmu bude tvořit herečka a kuchařka Lenka Termerová.

Tým bílých vede o něco pomalejší kapitán, ale zase vesmírně bystrý a nadaný – herec Martin Dejdar. Ten tentokrát vsadil na krásu a inteligenci – pozval si herečku Annu Kulovanou. Dále Petra Jablonského, imitátora a herce, který má v sobě 200 dalších osobností a do třetice jeho tým posílí krásná a moudrá dáma – zpěvačka Petra Černocká. A vězte, že "Saxana" i zazpívá!

Podívejte se na další bonusové video:

Tvůrci opět vsadili na filmové klasiky. Prostřednictvím ukázek zavzpomínáme třeba na komedii století S tebou mě baví svět Marie, film pro pamětníky Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář nebo na snímek Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky. Popisovat se budou typická česká povolání a to byste, vážení, nevěřili, kolik legrace se dá užít s takovým kamenářem.

Prohlédněte si galerii:

Zazní písničky od Pavla Bobka, Heidi Janků, Buty nebo Kabátu, to vše v podání Boom!Bandu Jiřího Dvořáka. Chybět nebudou ani tři statistické otázky, oblíbená slepá mapa, malování a odhalování výrazů v nářečí.

Kdo si nejdéle užije „dárečku“? Jaká je v Česku průměrná roční snáška jedné slepice? Který tým si udělá chlebíčkové orgie?

Sledujte, slovy moderátora Libora Boučka, škodolibou zábavu, kterou máme v Česku úplně nejradši, již tuto sobotu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.