Seriály a filmy

4. dubna 2013 12:25

Markéta Zídková

Megashow Máme rádi Česko startuje. První VIP mozky v testu vědomostí

Už tuto neděli večer vás na Prima family čeká pořádná zábava. Na pranýři vědomostí se ocitnou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbyznysu. Kolik toho vědí o České republice?

V zábavné vědomostní show Máme rádi Česko spolu soupeří dva týmy složené z kapitána a tří známých osobností. Tři členové týmů se vždy po dílu střídají, kapitáni však zůstávají stále stejní.

Prvním je oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského žezla se chopil úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry Lou Fanánek Hagen. Kapitánům bude z postu moderátora sekundovat Libor Bouček.

Kdo své znalosti předvede jako první? Podívejte se na první šestici soutěžících ZDE:

Show Máme rádi Česko startuje v neděli 7. dubna ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.