Odhalení: Po boku Diany Kobzanové muži rostou

Přinášíme perličku ze zákulisí natáčení 4. dílu show Máme rádi Česko. Diana Kobzanová své okolí hravě převýší. Měří skoro dva metry. To její kolega soutěžící Matěj Ruppert je běžně takřka o dvě hlavy níže. Ve studiu si ale byli krátce oba rovni.

Matěj Ruppert nevyrostl z Diany Kobzanové, ale díky bedýnce, již z legrace podsunuli zpěvákovi pod nohy. Pohled z očí do očí si oba aktéři pořádně užili:-)

Další díl show Máme rádi Česko startuje v sobotu ve 20.15 na Primě.

Jako modelka hodně času strávila na cestách. Může tedy porovnávat naši mentalitu s tou jiných národů. A jaké jsou její postřehy? Poslechněte si na videu v úvodu něco o tuzemské všímavosti i okurčičkách.

Nic pro závistivé. Mrkněte se v galerii fotek na dlouhána Rupperta a jak to Dianě sluší.

Více ze života slavné krásky najdete na webu Prima STYL.

(schneidy, kamera jakunda)

Jako modelka hodně času strávila na cestách. Může tedy porovnávat naší mentalitu s tou jiných národů. A jaké jsou její postřehy? Poslechněte si na videu v úvodu něco o tuzemské všímavosti i okurčičkách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.