Pružné i zkušené mozky českých celebrit se utkají v další show Máme rádi Česko

Máme rádi Česko (3) - upoutávka

Kdo přijde prověřit své vědomosti do dalšího dílu soutěžního zábavného pořadu Máme rádi Česko? Moderátor a rozhodčí soutěže Libor Bouček to v neděli nebude mít lehké. Do boje nastupují jednak mladé pružné mozky, ale i ty opravdu zkušené. Podívejte se na ně už teď.

Kapitán Modrých, Jakub Prachař, si do arény pozval hudebního skladatele Aleše Hámu, druhou jeho soutěžící bude pilná zpěvačka a v době natáčení studentka gymnázia Gábina „Gabčíková“ Gunčíková. Jako třetí nastoupí po Jakubově boku oblíbená i všeho znalá herečka Naďa Konvalinková.

Pusťte si už teď ukázku ze soboty. Co je to "blča"?

Lou Fanánek si přivedl rovněž silné posily. Představí odvážného motorkáře a muže s bezelstným výrazem, který toho ovšem hodně ví, Lukáše Pavláska. Podívejte se, jak to umí Lukáš rozbalit:

Naprostou oporou jeho týmu má být služebně nejstarší Milan Šteindler a expertkou na hudbu i filmy by tentokrát mohla být zpěvačka Tereza Kerndlová.

Prohlédněte si fotogalerii:

Ale kdo ví, jak se který soutěžící nakonec projeví?

Hlasujte v anketě, na koho se nejvíce těšíte:

Kolik toho víte o české přírodě?

Otestujte se v našem kvízu níže a u dalšího dlu show budete mít vědomostní náskok:

vydáno

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.