V Máme rádi Česko se v sobotu večer strhne bitka!

Velkolepá zábavná show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit, pokračuje i tuto sobotu ve 20.15 na Primě. Nálada bude ovšem tentokrát o něco bojovnější!

Moderátor Libor Bouček bude mít hodně co dělat, aby týmy "udržel na uzdě". Červené vede mladý rychlý kapitán, herec Jakub Prachař. Ten sestavil opět silný tým, do kterého pozval modelku a Českou Miss 2014 Gabrielu Frankovou, dále herce a všeznalce Filipa Čapku a herce a zpěváka Josefa Laufera.

Tým bílých vede o něco pomalejší kapitán, ale zase nesmírně bystrý a nadaný – herec Martin Dejdar, který si v dětství rád hrál s českými hračkami: Merkurem a nožíkem rybičkou. Co se hudební stránky týče, tu bude mít v týmu bílých na starosti Martin Chodúr. Na rozptylování soupeřů si pozval sympatickou herečku Milušku Bittnerovou. A třetí posilou je herec, který má 3 maturity a hovoří šesti jazyky – Petr Vacek.

Těšte se na oblíbené hádání písniček – ty budou pro tentokrát třeba od Kabátů, Petra Hapky, ale i Anety Langerové. Mimochodem, píseň Dívám se, dívám od dua Horáček–Hapka zařadí Jakub Prachař až do daleké Skandinávie!

V další disciplíně se bude hádat. A to jak hádat ve smyslu tipovat, tak hádat se vzájemně! Tým si vždy vymyslí něco, co souvisí s Českou republikou, ať už je to věc nebo člověk, a druhý tým musí pomocí otázek zjistit, o co se jedná. A právě tady dojde na nože. Nechte se překvapit!

Kromě toho vás pobaví vtipné "spojené obličeje" na fotkách, slepá mapa, třaskavá krabice, tipovačky a samozřejmě závěrečné "kolo štěstí".

Prohlédněte si fotogalerii:

Kdo si s sebou přinesl nůž? Kdo snědl všechny lomnické suchary? Poperou se už tentokrát kapitáni při řešení správných odpovědí? Kdo tentokrát překoná rychlost Kuby Prachaře?

Sledujte, slovy moderátora Libora Boučka škodolibou zábavu, kterou máme v Česku úplně nejradši, už tuto sobotu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.