Křižovatky života: Manžel okrade rodinu o peníze a zanechá všechny v dluzích

Vaše oblíbené Křižovatky života jsou zpět! Sledovat je můžete každý čtvrtek od 20.15 na Primě.

Další díl nás zavede do rodiny Maršíkových – Simoně je 37 let a pracuje ve vedení PR jedné počítačové firmy. I její o pár let starší manžel Lukáš má lukrativní zaměstnání, je účetním ve stejné firmě jako Simona. Dostatek financí pro rodinu zajistil už v minulosti na burze. Maršíkovi mají šestnáctiletou dceru Emu a třináctiletého syna Jakuba, krásný dům, hezká auta a jsou zvyklí žít v luxusu a bez finančních starostí. Zvrat nastane v den, kdy Simonu po příchodu do práce zaměstnanec ostrahy požádá, aby šla k šéfovi. Tam se dozví, že finanční kontrola zjistila zpronevěru velké sumy peněz a firma podává trestní oznámení na ni i manžela...

Když manžel zmizí

Brzy oběma přijde výpověď. Lukáš ovšem popírá, že má s kauzou co do činění. Po návštěvě policie však Simona cítí, že situace je vážnější, než si myslela. Zatímco Lukáš chce žít dál jako boháč, Simona začíná šetřit. Má pochybnosti o finanční situaci rodiny i o manželovi, začíná tušit, že v jeho počínání není vše v pořádku. Simona se obrátí na právníka. V bance ji čeká další šok – Lukáš vybral všechny úspory a zmizel. Je na něho vydán zatykač, ale najde ho policie vůbec ještě? Co jeho zmizení pro Simonu znamená – kromě toho, že žila s někým, kdo vedl dvojí život a dostal svou ženu do problémů? Povede se jí prokázat svou nevinu a má ještě vůbec šanci na normální život? Nebo ji čeká vězení a nekonečné splácení dluhů?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.