Holý zadek Janka Ledeckého i život s mistry světa: Co na sebe zpěvák práskne v show MARTA?

Marta Jandová přivítá v další epizodě své televizní show MARTA zpěváka a tvůrce muzikálů Janka Ledeckého. Dívejte se v úterý ve 21.35 na Primu!

Život Janka Ledeckého je celoživotně spjat se sportem. On sám o sobě sice tvrdí, že patří k línější části populace, dle jeho aktivit to tak ale rozhodně nepůsobí. Jednou z jeho oblíbených sportovních aktivit je windsurfing, což moc dobře ví Marta Jandová, která kvůli tomu nemůže zapomenout na Jankovo holé pozadí. U jaké příležitosti jej mohla zahlédnout?

Podívejte se na video z úterní show MARTA:

To zdaleka není veškerý sport, který Janka Ledeckého obklopuje. Jeho tchán Jan Klapáč je totiž fotbalovým mistrem světa, a jeho dcera Ester je dokonce několikanásobnou mistryní světa. Jak to tedy vypadá, když se někdo u Ledeckých „tváří jako mistr světa“?

Show MARTA, kde vás bude kromě Janka Ledeckého bavit také Tomáš Matonoha a Václav Noid Bárta sledujte v úterý ve 21.35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.