Holý zadek Janka Ledeckého i život s mistry světa: Co na sebe zpěvák práskne v show MARTA?

Marta Jandová přivítá v další epizodě své televizní show MARTA zpěváka a tvůrce muzikálů Janka Ledeckého. Dívejte se v úterý ve 21.35 na Primu!

Život Janka Ledeckého je celoživotně spjat se sportem. On sám o sobě sice tvrdí, že patří k línější části populace, dle jeho aktivit to tak ale rozhodně nepůsobí. Jednou z jeho oblíbených sportovních aktivit je windsurfing, což moc dobře ví Marta Jandová, která kvůli tomu nemůže zapomenout na Jankovo holé pozadí. U jaké příležitosti jej mohla zahlédnout?

Podívejte se na video z úterní show MARTA:

To zdaleka není veškerý sport, který Janka Ledeckého obklopuje. Jeho tchán Jan Klapáč je totiž fotbalovým mistrem světa, a jeho dcera Ester je dokonce několikanásobnou mistryní světa. Jak to tedy vypadá, když se někdo u Ledeckých „tváří jako mistr světa“?

Show MARTA, kde vás bude kromě Janka Ledeckého bavit také Tomáš Matonoha a Václav Noid Bárta sledujte v úterý ve 21.35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.