Jaké bylo heslo Ondřeje a Radoslava Brzbohatého? Podívejte se na exkluzivní video z talkshow MARTA!

Nová televizní talkshow Marty Jandové MARTA startuje již toto úterý ve 21.35 na Primě. Jedním z hostů bude Martin dlouholetý kamarád a kolega Ondřej Brzobohatý.

Talentovaný hudebník, skladatel, herec a moderátor se s Martou rozpovídá mimo jiné o svém dětství a o tom, jaký vztah měl se svým tatínkem, jedním z nejlepších českých herců, Radoslavem Brzobohatým.

Zejména rád vzpomíná na to, jakým způsobem jej jeho tatínek při dětských hudebních a hereckých vystoupeních podporoval. Společně se totiž drželi jednoho důležitého hesla. Jakého?

Podívejte se na ukázku z talkshow MARTA:

Další vyprávění Ondřeje Brzobohatého a jeho dvou tajných hostů, které mu Marta Jandová vymyslela, sledujte v úterý ve 21.35 na Primě v první epizodě talkshow MARTA, jejímž druhým hlavním hostem bude další, neméně talentovaný zpěvák – Marek Ztracený.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.