Je to v rodině! Čím pobaví Taťána svého muže Ondřeje Brzobohatého? Sledujte video ze show MARTA

Marta Jandová ví, jak překvapit, a až dojmout své přátele. Když pro Ondřeje Brzobohatého vymyslí jako tajného hosta jeho ženu Taťánu, napadne ji, že by mu mohla rovnou i zazpívat. To ale nebude to hlavní, kvůli čemu půjde Ondřej již po několikáté během večera „do kolen“. Mrkněte se již nyní na video a celý první díl talkshow MARTA sledujte v úterý ve 21.35 na Primě.

Ondřej Brzobohatý je již dlouho přesvědčený o tom, že jeho žena Taťána umí výborně zpívat. Jemu samotnému se ji však dosud nepodařilo přemluvit k tomu, aby veřejně zazpívala. To se povedlo až Martě Jandové, která Taťánu pozvala do své show MARTA coby tajného hosta.

Nakonec to ale nebude Taťánin zpěv, ale něco úplně jiného, z čeho bude Ondřej Brzobohatý nadmíru spokojený.

Podívejte se na ukázku ze show MARTA:

Zajímá vás, jak Taťána Gregor Brzobohatá zazpívala? Dívejte se v úterý ve 21.35 na Primě na první díl show MARTA, nebo se na něj podívejte online na iPrima.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.