Marta Jandová v show MARTA dostane Ondřeje Brzobohatého tajnými hosty. Sledujte, koho pozvala!

Nová talkshow Marty Jandové MARTA je trochu jiná než běžné televizní show. Mimo jiné třeba tím, že si Marta na natáčení zve své dobré přátele, kterým pak činí překvapení tajnými hosty. A výběrem tajných hostů pro Ondřeje Brzobohatého se evidentně trefila. Dívejte se v úterý ve 21.35 na první epizodu show MARTA, ale už nyní si můžete užít překvapení Ondřeje Brzobohatého.

S Ondřejem Brzobohatým pojí Martu Jandovou dlouholeté přátelství. Díky tomu Ondřeje Brzbohatého dobře zná, a dokázala mu tak vymyslet ne pouze jednoho, ale hned dva tajné hosty, které Ondřeje dostanou „do kolen“.

Prvním z nich je šéfkuchař Miroslav Kalina, kterého vášnivý kuchař Ondřej obdivuje a rád navštěvuje jeho restaurace. Už jen Miroslav Kalina, s nímž si Ondřej Brzobohatý společně uvaří, by proto jako super tajné překvapení stačil. Marta Jandová však měla pro Ondřeje Brzobohatého ještě jedno eso v rukávu!

Podívejte se na video ze show MARTA, jak moc se Martě překvapení povedlo:

První epizodu talkshow MARTA sledujte v úterý ve 21.35 na Primě, a nebo kdykoliv online na iPrimě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.