Marta Jandová přivítá v show MARTA v úterý Janka Ledeckého a Noida Bártu, v dvojroli se objeví i Tomáš Matonoha a Janka překvapí známá zpěvačka

Závod v oblékání dětí, nečekaná dvojrole, holý zadek a debata o farmaření. Na to vše se můžete těšit v úterý ve 21.35 na Primě v další epizodě show MARTA!

S Jankem Ledeckým se Marta Jandová zná léta, společné mají dokonce i pracovní vzpomínky – v jednom z muzikálů hrála jeho ženu. Právě proto má k Jankovi Marta stále tak blízko. V rámci show MARTA si společně zazpívají také společný milostný duet.

Co Janka Ledeckého při zkoušení muzikálů nejvíc trápí? Především to, že jelikož v nich on sám i hraje, ale zároveň je také režíruje. Tříští se v něm proto nutnost ostatní opravovat a radit jim, a zároveň to, že i on sám mnohdy stejné chyby dělá. Co v současnosti Janek Ledecký plánuje? Martu bude především zajímat to, jestli s ní do budoucna v nějakém svém muzikálu počítá. Kromě toho si spolu popovídají také o domácím vyučování dětí. Coby tajného hosta Marta Jandová Jankovi Ledeckému vybrala Tomáše Matonohu. Proč?

Aby spolu závodili coby zasloužilí otcové v oblékání dětí. Podívejte se na video:

To ale nebude zdaleka jediné překvapení pro známého zpěváka. Marta mu přichystala ještě jedno – hudební číslo, při němž mu přijde zazpívat mimo jiné Eva Burešová.

Dalším hostem show MARTA je Noid Bárta

Druhým hostem úterního večera je Václav Noid Bárta, muzikant, rocker a v poslední době také režisér a producent. Práce ale zdaleka nebude to jediné, o čem si s Martou popovídají.

Show MARTA sledujte v úterý ve 21.35 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky závod talkshow

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.