Václav Noid Bárta se stal farmářem, přestal pít a každý den se měří v pase. Co na to MARTA? Sledujte již nyní video z show Marty Jandové

Rocker Václav Noid Bárta byl známý jako pařmen, kterému není nic svaté. Jeho život se ale otočil o 180 stupňů. Čím? To se dozvíte v show MARTA v úterý ve 21.35 na Primě.

Marta Jandová a Václav Noid Bárta jsou dlouholetí přátelé a kolegové. Tak dobří přátele, že Vašek Martě dokonce režíroval znělku k její show MARTA. Není proto divu, že si jej Marta do svého pořadu coby hosta pozvala.

Ti dva si rozhodně mají co povídat, Martu bude především zajímat to, jak Noid vlastně v současnosti žije. Ze známého bouřliváka se totiž vlivem otcovství a rodinného života stal… farmář?

Podívejte se na video z dalšího dílu show MARTA:

Co se konzumace alkoholu týče, v tom se Noidův život v poslední době změnil. Co se ale nezměnilo, to je jeho obliba sportu a fyzických aktivit. Coby člověk, který je neustále na očích, se snaží hlídat a dobře vypadat. Co to obnáší? Třeba každodenní měření obvodu pasu.

Tak tohle Marta nechápe. Mrkněte se na sestřih její reakce:

Celou další epizodu show MARTA sledujte v úterý ve 21.35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.