Nálož ženské energie v show MARTA. Hosty budou Jitka Asterová a Bára Nesvadbová

Úterní talkshow televize Prima Marty Jandové MARTA se bude tentokrát točit výhradně kolem žen. V show se sejdou hned čtyři energické dámy. Dívejte se na Primu v úterý ve 21.45 na vaši oblíbenou televizní show!

Prvním hostem show Marty Jandové je spisovatelka a novinářka Bára Nesvadbová. Podobně jako Marta Jandová je i Bára šikovný multitasker, v pracovním i osobním životě toho stíhá jako několik lidí.

Mimo jiné rozjela projekt pro zapojení osob s fyzickým či mentálním postižením a chráněné dílny. Během vyprávění se Bára dokonce dozví, jak umí Marta krásně dělat slepici….

Podívejte se na video:

Protože se Bára Nesvadbová živí především psaním, a protože se celá show bude točit kolem vztahů, poprosí Marta Báru o sepsání krátké povídky. Jak dopadla? Poslechněte si ji:

Coby tajný host pro Báru Nesvadbovou přijde její kamarádka, módní návrhářka Taťána Kovaříková. Společně s dalším hostem, Jitkou Asterovou, tak Marta Jandová utvoří českou variaci na oblíbený seriál Sex ve městě. Je jasné, že hovor se okamžitě stočí k mužům, a k tomu má nejvíc co říci Jitka Asterová coby porotkyně Muže roku.

Sledujte video ze show MARTA:

Tajným hostem pro Jitku Asterovou bude Bořek Slezáček, talentovaný zpěvák a herec. Bořek je navíc šarmantní muž, který s Jitkou stále spolupracuje. Poslechněte si, jak se Jitka snažila Bořka sbalit…

Show MARTA sledujte v úterý ve 21.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.