Show MARTA tentokrát se třemi moderátory. Pobaví vás Libor Bouček a Adéla Vinczeová

Možná že vám jméno Adéla Vinczeová nic neříká, ale vězte, že se jedná o známou slovenskou moderátorku Adélu Banášovou, která se před rokem a půl provdala. Společně s Martou a Liborem Boučkem se v talkshow rozjede taková zábava, jakou jste ještě nezažili. Dívejte se v úterý ve 21.45 na Primu.

V další epizodě své show přivítá Marta Jandová dva dobré přátele a v podstatě moderátorskou špičku Česka a Slovenska, a to Libora Boučka a Adélu Vinczeovou. Jako první bude zpovídat Marta Libora Boučka.

Podívejte se na upoutávku show MARTA:

Co se od něj dozví? Třeba to, že bychom vlastně měli být rádi za to, jak se máme dobře. Libor Bouček vůbec nemá důvod ke smutku, je v současnosti šťastně ženatý. Ale i Libor Bouček mívá občas z něčeho obavy. Z čeho? Odpověď najdete ve videu:

Adélu Vinczeovou zná většina lidí jejím rodným příjmením, a to Banášová. S Martou se Adéla rozhovoří mimo jiné o tom, že její příjmení působí jako z filmového průmyslu pro dospělé… Marta bude chtít po obou ostřílených moderátorech poradit nejlepší moderátorské tipy. A pak už dojde na tradiční disciplínu televizních a radiofrekvenčních osobností, a to komentování sportovního zápasu.

Jak si s ním Adéla poradí?

To ale rozhodně nebude jediné sportovní klání, jehož budete u obrazovek svědky. Marta Jandová si připraví i zcela atypickou hru zvanou Chlupatý sysel. V čem spočívá?

Další díl show MARTA sledujte na televizi Prima v úterý ve 21.45!

Vtip a originální humor najdete také v seriálu Vinaři. Nyní si ho můžete zdarma přehrát celý online na iPrima.cz:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.