Show MARTA tentokrát v rytmu krásy a modelingu. Dorazí Miloš Zapletal a Simona Krainová

Marta Jandová přivítá ve své úterní talkshow osobnosti z oblasti módy a modelingu. Simona Krainová je Martina kamarádka a s Milošem Zapletal se Marta zná už od dětství. Na jaké další hosty se můžete těšit? Sledujte show MARTA v úterý ve 21.40 na Primě.

Se Simonou Krainovou je Marta Jandová léta kamarádka, kromě toho je pojí to, že jsou obě maminky, ale zároveň toho stihnou i spoustu pracovního. Martu bude zajímat, jak se Simoně daří skloubit nabitý pracovní diář společně s rodinným životem. Simonu vyzpovídá i na téma toho, jak se udržuje fit a daří se jí vypadat mladistvě a dobře.

Sledujte upoutávku show MARTA:

Coby tajný host za Simonou Krainovou do studia dorazí módní stylista Filip Vaněk, se kterým Simona léta spolupracuje. Filip Vaněk stál dokonce za seznámením Simony a jejího současného manžela Karla Vágnera. Jak to celé bylo?

Podívejte se na to ve videu:

Dalším hostem show MARTA je zakladatel České Miss, podnikatel, spisovatel a celkově renesanční člověk Miloš Zapletal. Co možná nevíte, s Martou Jandovou se zná od jejího dětství, a dokonce dělal i manažera hudební skupině Olympic. Tajným hostem pro Miloše Zapletala bude plastický chirurg Jan Měšťák, který společně se Zapletalem nejednou zasedl v porotě České Miss.

Co vždy upoutá nestora ženské krásy? Odpověď vás překvapí:

Show MARTA sledujte v úterý po seriálu Krejzovi, tedy ve 21.40 na Primě. Dozvíte se mimo jiné i to, jaké jsou v současnosti trendy v plastické chirurgii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.