Video z show MARTA: Jaká výbava nesmí Vendule Pizingerové chybět na trek? To neuhádnete

Druhým hostem druhé epizody televizní show MARTA Marty Jandové je Vendula Pizingerová. Ta se svým mladším manželem podniká různé, i dosti nečekané aktivity. Třeba velké pochody po horách. Co jí nesmí chybět? Podívejte se na show MARTA v úterý ve 21.35 na Primě.

Vendula Pizingerová se proslavila především jako manželka věhlasného hudebního skladatele Karla Svobody, posléze jako zakladatelka nadačního fondu Kapka naděje. V posledních letech plnila nadpisy v bulvárních médiích tím, že se provdala o výrazně mladšího muže, než je ona sama. Jak k seznámení došlo?

Podívejte se na exkluzivní video z talkshow MARTA:

Se svým manželem Vendula začala podnikat i nečekané aktivity v podobě přechodů hor a různých jiných, náročných treků. Když tedy Marta Jandová Vendulina manžela požádala, aby jí sbalil krosnu do pořadu tak, jak si myslí, že si ji balí ona sama, samozřejmě souhlasil. Co se mu povedlo, a kde se vůbec netrefil?

Podívejte se na video:

Celou show MARTA sledujte v úterý od 21.35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.