Herec z McLeodových dcer byl v dětství obětí pedofilů!

Ne všechno je a může být pohádkové, o tom se už na začátku života přesvědčil herec a hvězda McLeodových dcer, Aaron Jeffrey, kterého můžete na Prima LOVE vidět pravidelně jako statného Alexe Ryana.

V australském seriálu McLeodovy dcery můžete sledovat statného muže, který tak trochu nadbíhá Claire McLeodové. Mezi nimi je sexuální napětí, které by se dalo krájet a ještě by zbylo na ostatní sestry. Alex Ryan je v seriálu sexy sebevědomý muž, který nevěří na přátelství mezi muži a ženami, a možná proto ho Claire tak přitahuje.

Dětství v náruči pedofilů

Herec tohoto seriálového charakteru si ale během svého života protrpěl mnohé. V rozhovoru pro časopis Who magazine se nechal letos v lednu slyšet, že jeho dětství a raná dospělost měla do pohádky daleko. Herec byl sice skoupý na slovo, několik zásadních a šokujících informací však prozradil.

Aaraon Jeffrey řekl, že v dětství byl obětí sítě pedofilů "v průběhu několika let". Herec trávil dětství a teenagerovské období v australském Auklandu. Jeho potlačená zkušenost mu znovu vplula do vědomí během doby, kdy mu bylo okolo pětadvaceti let a vedla k nervovému zhroucení.

"Ze dne na den jsem přestal s hraním. Psychicky jsem se sesypal po vzpomínkách na dětství, kdy jsem byl několik let obětí místních pedofilů. Musel jsem celý svůj život nějakým způsobem začít reflektovat a vypořádat se s tím," vysvětluje herec. Představitel Ryana v McLeodových dcerách začal studovat teologii a přestěhoval se na farmu, kde dlouho přemýšlel o sobě samém. Každý den se modlil, aby byl připravený na to začít žít nový život.

HVĚZDA MCLEODOVÝCH DCER PŘIZNALA ZÁVISLOST NA HEROINU

"A najednou jsem ze dne na den zase začal znovu hrát. V pondělí jsem si sehnal agenta, ve čtvrtek jsem dělala casting na McLeodovy dcery, v pátek jsem tuto roli dostal. Za dva týdny jsem byl v Adeleide připravený natáčet seriál," usmívá se mužská hvězda australského seriálu, která se i po letech těší u televizních fanoušků oblibě.

HEREČKA Z MCLEODOVÝCH DCER MÁ PRAVIDLO PĚTI NOCÍ. CO TO ZNAMENÁ?

Sledujte McLeodovy dcery každý den po 16. hodině na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky pedofilové

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.