Hvězda McLeodových dcer má pravidlo pěti nocí. Co to znamená?

Představitelka seriálové Tess v McLeodových dcerách Bridie Carter si po skončení seriálu musela určit životní priority. Jak to dopadlo? A co je pravidlo pěti nocí? Seriál můžete sledovat od 16.25 na Prima LOVE každý den.

Australský televizní fenomén rozhodně nese hlavní zásluhu na tom, že si jeho hvězda Bridie Carter momentálně vybírá, v jakém televizním a filmovém projektu se objeví. Dopřál jí finanční zajištění, díky ktermu se může věnovat své rodině a práci si vybírat. I tak musí ale dávat pozor, aby při intenzivní práci, jakou herectví je, brala ohled na své nejmilovanější.

Herečka, kterou znáte z role Tess, po natáčení v roce 2006 změnila svůj životní styl. Respektive celý svůj život – založila totiž rodinu. Představitelka Tess v McLeodových dcerách má s manželem dva syny, Otisovi je devět a Tobiasovi čtyři roky.

"Miluji svoji práci, ale po založení rodiny si opravdu vybírám, kde a s kým budu trávit svůj čas. Člověk musí najít balanc mezi rodinou a hereckou profesí. Po nějakých zkušenostech jsem si vytvořila pravidlo, že od rodiny nebudu pracovně déle než pět dní," říká Bridie Carter a přiznává, že to může být pro herce někdy dost velký problém, když natáčení filmu trvá klidně až tři měsíce (v kuse), nemluvě o natáčení dlouho běžícího seriálu, jako byly třeba McLeodovy dcery, a ty se točily šest let.

Herečka dále přiznala, že každý začátek v novém pracovním prostředí je pro ni nervydrásající, nezlepšuje se to ani věkem ani zkušenostmi. I tak se ale jako herečka stále objevuje v televizních filmech a filmech obecně.

ZA INSPIRACÍ K MCLEDOVÝM DCERÁM MŮŽE OBYČEJNÁ FOTKA Z ČASOPISU. CO NA NÍ BYLO?

Začátky v McLeodových dcerách byly krušné

Už jsme vás informovali o tom, že mladičká Bridie Carter kdysi podřezala větev sama sobě. Když totiž přišlo na lámání chleba během prvních dní natáčení, praskla na ni lež, kterou si pomohla k roli. Role Tess ji nakonec u australského publika (a nejen tam) proslavila.

HVĚZDA MCLEODOVÝCH DCER LHALA NA CASTINGU. BĚHEM NATÁČENÍ SE JÍ TO VRÁTILO!

MUŽI SE NA ŽENY NA FARMĚ DÍVAT NEBUDOU, TVRDILA AUSTRALSKÁ TELEVIZE AUTORCE MCLEODOVÝCH DCER. ŠEREDNĚ SE SPLETLA

McLeodovy dcery uvidíte v 16.25 na Prima LOVE, a to rovnou dva díly za sebou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.