Hvězda seriálu McLeodovy dcery přiznala závislost na heroinu

Někteří představitelé a představitelky McLeodových dcer mají zajímavé životní osudy. Jedna nedávno odhalila tajemství o svém osobním boji o život.

McLeodovy dcery jsou nejen v Austrálii fenoménem, ačkoliv poslední díl se v premiéře objevil na televizních obrazovkách v roce 2009 31. ledna. A tak není divu, že média neustále sledují osudy hereček a herců z tohoto úspěšného seriálu.

Zajímavé je, že seriál se zpočátku neměl vůbec vysílat. Jelikož si australská televize myslela, že ženy, které tvrdě pracují na australském ranči a prožívají své osobní životy na australských planinách, nebudou diváky zajímat. Nápad na McLeodovy dcery se zrodil už na začátku devadesátých let, ale první klapka padla až v roce 2001 po několika neúspěšných pokusech.

TRNITOU CESTU VZNIKU MCLEODOVÝCH DCER SI MŮŽETE PŘEČÍST TADY

ZA INSPIRACÍ K SERIÁLU MCLEODOVY DCERY STOJÍ OBYČEJNÁ FOTKA Z ČASOPISU

Závislost na heroinu

Hvězda McLeodových dcer, Zoe Naylor, se ve svých devětatřiceti letech přiznala veřejně k tomu, že byla závislá na heroinu.

"Nazývala jsem se ´party girl´, neušla mi žádná zábava. Ale pravdou je, že v mých pozdních teenagerovských letech a dál jsem byla závislá na heroinu. A před sedmi lety jsem se dala na strastiplnou cestu a zotavuju se ze závislosti," říká Zoe Naylor, která ztvárnila Regan McLeod.

Herečka před rokem porodila druhé dítě a tvrdí, že je momentálně správný čas na to, aby zveřejnila svůj příběh, jelikož se Austrálie a Amerika momentálně potýká s drogovou epidemií. Leckomu tak její inspirativní příběh může pomoct.

Herečka začala svou vražednou touhu po zábavě reflektovat ve chvíli, kdy se seznámila během natáčení McLeodových dcer se svým budoucím manželem Aaronem Jeffreym. V roce 2010 tak začala pomalu ale jistě zajímavá cesta Zoe Naylor, která se stala manželkou a matkou. O tom, zda brala drogy i během natáčení McLeodových dcer se nechtěla vyjadřovat.

Sledujte McLeodov dcery na Prima LOVE v 16.05 a v 17.00

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.