Hvězda ze seriálu McLeodovy dcery lhala na konkurzu, nakonec se jí to vymstilo!

Představitelka Tess v seriálu McLeodovy dcery byla v té době mladou a neznámou herečkou, která by na konkurzu naslibovala hory doly, aby roli získala. Bridie Carter se roli získat povedlo, ale její lež měla vysloveně krátké nohy.

McLeodovy dcery

Dovers Run je ranč s obrovskými pozemky, který leží 180 kilometrů od nejbližšího města. Rodině McLeodových patří už několik generací. Odjakživa se dědil z otce na syna. Posledním majitelem ranče byl Jack McLeod. Jeho první manželka zemřela, když se jim narodila dcera Claire (Lisa Chappell). Jack se rychle znovu oženil s temperamentní dobrodružkou z velkoměsta Ruth a narodila se jim druhá dcera Tess (Bridie Carter).

ZA VZNIKEM SERIÁLU MCLEODOVY DCERY MŮŽE OBYČEJNÁ FOTKA

Dvě sestry, které vyrůstaly odděleně, svede osud nečekaně znovu dohromady. Po zesnulém otci zdědily ranč, dobytek i rozsáhlé pozemky uprostřed pustiny v australské buši. Sestry se pokusí spolu vyjít a zároveň vést úspěšně ranč.

McLeodovy dcery uvidíte na Prima LOVE každý den v 16.30 a 17.05 (nebo odpoledne ve 12.55 a 13.50).

Lež na konkurzu se herečce v seriálu McLeodovy dcery nevyplatila

Teď se tomu krásná herečka, jež zpodobnila postavu Tess v australském seriálu, už jen směje. V roce 2001 při začátku natáčení jí do smíchu ale rozhodně nebylo. Během konkurzu na jednu z postav McLeodových dcer totiž týmu odkývala, že umí perfektně jezdit na koni. Inu, Bridie Carter si to opravdu myslela, vždyť to přece nemůže být nic těžkého!

HVĚZDA MCLEODOVÝCH DCER BYLA LÉTA ZÁVISLÁ NA HEROINU

"Odkývala jsem mezi řečí, že umím jezdit na koni, ale během první zkoušky jsem zjistila, že neumím vůbec nic a musela sem se učit základy. Ale měla jsem obrovské štěstí, že se koní nebojím, podle mě jsou to neuvěřitelně krásná zvířata," vzpomíná herečka, která na hereckém konkurzu ještě netušila, že jezdit na koni bude pravidelně několik let.

ŘÍKALI MI LIDSKÝ TRAKTOR, TVRDÍ HEREC Z MCLEODOVÝCH DCER

Sledujte McLeodovy dcery na Prima LOVE každý den po 16. hodině.

HVĚZDA MCLEODOVÝCH DCER BYLA OBĚTÍ PEDOFILŮ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.