I po devíti letech je herečka z McLeodových dcer terčem zájmu fanoušků

Je to devět let, kdy australský seriál McLeodovy dcery skončil, ale fanoušků po celém světě neubývá. O tom se pravidelně přesvědčuje její hvězda Bridie Carter, která představila charakter Tess. A co jí lidé říkají?

SERIÁL MCLEODOVY DCERY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Bride Carter nastoupila do seriálu McLeodovy dcery už v roce 2001 a celý seriál se už od prvního dílu stal pro diváky srdeční záležitostí.

Bridie Carter se zapsala divákům do paměti jako blonďata Tess, která má svou hlavu a rozhodla se zachránit společně se svými sestrami ranč. Všechny sestry navíc neustále čelí překvapeným pohledům ze strany sousedů, kteří jsou povětšinou muži. Ony ale vše zvládají a s problémy se umí vypořádat.

Přestože McLeodovy dcery skončily už v roce 2009, tak herečku neustále zastavují fanoušci seriálu. I přesto, že Bride Carter je už matkou dvou dětí a manželkou, takže se na televizních obrazovkách až tak často neobjevuje a divákům se příliš nepřipomíná. Kromě toho se nedávno nechala slyšet, že sama době předepsala tzv. pravidlo pěti nocí.

CO ZNAMENÁ PRO HEREČKU MCLEODOVÝCH DCER PRAVIDLO PĚTI NOCÍ?

I tak je Bridie hlavně pro australské fanoušky legendou, kterou neustále zastavují fanoušci.

"Naštěstí jsou vždy milí a chtějí si povídat o McLeodových dcerách. Většinou se mi koukají hluboce do očí a pak se osmělí a přijdou za mnou, aby mi řekli, jak je McLeodovy dcery bavily," vypráví herečka.

Sama říká, že konverzace s fanoušky se většinou točí i okolo televizních seriálů. "Bavíme se o tom, jaké seriály by chtěli lidé sledovat, jaké seriály jim na televizních obrazovkách chybí. Asi všichni chceme seriál, kde bychom se do seriálových charakterů mohli zamilovat. Televizní pořady, s jejichž charaktery bychom se spřátelily a souzněly," vysvětluje hvězda McLedových dcer, u kterých se všechno povedlo.

NA SERIÁL O ŽENÁCH SE NIKDO KOUKAT NEBUDE, TVRDILA AUTORCE MCLEODOVÝCH DCER AUSTRALSKÁ TELEVIZE

ZA VZNIK SERIÁLU MCLEODOVY DCERY MŮŽE OBYČEJNÁ FOTKA V ČASOPISU

Sledujte McLeodovy dcery na Prima LOVE každý den v 16.05.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.