Kvíz 2/2: Poznejte do detailu představitelku Claire z McLeodových dcer jako zpěvačku

Pokračujeme v poznávání herečky Lisy Chapell, kterou můžete znát jako brunetku Claire z australského seriálu McLeodovy dcery. Ty můžete sledovat každý den po 16. hodině na Prima LOVE nebo online po odvysílání.

SERIÁL MCLEODOVY DCERY MŮŽETE VIDĚT ONLINE NA WWW.IPRIMA.CZ

Možná bude pro většinu fanoušků McLeododvých dcer překvapení, že autorka, scenáristka a producentka Posie Graeme-Evans televizi předložila námět na tento úspěšný seriál už v roce 1992. Trvalo ale dobrých devět let, než se konečně poštěstilo a padla první klapka budoucího televizního fenoménu.

V té době se trend televizního obsahu specializoval hlavně na mužský svět. "Ženy se budou dívat na to, na co se dívají muži. Muži se ale nebudou dívat na to, co baví ženy," tvrdil tehdy televizní tým autorce. Nakonec se, jak je vidět, vše povedlo.

NATÁČENÍ SERIÁLU MCLEODOVY DCERY PŘEDCHÁZEL TELEVIZNÍ FILM. TEN DRŽÍ REKORD

Poznejte představitelku Claire z McLeodových dcer

Televizní diváci poznali dvě okouzlující a silné sestry Tess a Claire. Herečka Lisa Chappell představující seriálovou Claire se v jednom kvízu dovolila otevřít svým fanouškům. Lisa Chapell se kromě herectví věnuje velice aktivně hudbě. V roce 2006 vydala album When then is now. Následovalo úspěšné turné po Austrálii a městech Nového Zélandu.

Chcete poznat hudební inspiraci představitelky Claire?

Jak vznikl název alba?

Vracela jsem se z peace festivalu v Adeleide plná inspirace, začala psát po tomto návratu hodně písní. Vyslechla jsem si tam totiž příliš mnoho krutých osudů a začala jsem se ptát sama sebe, kdy se tohle stalo? Kdy jsme se k sobě začali chovat tak hrozně? Ani v mém životě tnebylo klidné období, přistihla jsem, že jak si říkám, že budu šťastná, až když se stane to a to... Uvědomila jsem si, že je to strašně malicherné, z "když" musíte udělat "teď", zkrátka na nic nečekat.

TADY NAJDETE PRVNÍ KVÍZ LISY CHAPELL

Kdo je vaše hudební inspirace?

Damien Rice. Speciálně všechny písně z alba O.

Kde berete inspiraci ke skládání?

Většinou ve svém srdci. Nedávno jsem byla inspirovaná pohledem na dva ptáčky, kteří letěli těsně vedle sebe, jakoby spolu. Pohled na ně mi evokoval lásku a čistotu, a tak jsem o nich napsala píseň. Jednou jsem málem nestihla letadlo, když jsem pozorovala zamilovaný pár hluchoněmých mladých lidí. Byla jsem jejich láskou konsternována.

Sledujte na Prima LOVE Claire v McLeodových dcerách každý den po 16. hodině. Nebo ONLINE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.