Život na farmě McLeodových dcer naruší pohledný muž! Kdo to je? Znáte ho ze Školy zlomených srdcí

McLeodovy dcery budou mít o zábavu postaráno, je tu něco, o čem se Jack nezmínil? Sledujte sedmý díl už v 16.35 na Prima LOVE.

Co uvidíte ve čtvrtek v sedmém dílu čtvrté řady s názvem epizody Sedmilhář?

V noci na Drovers přijde mladík, který hledá Jacka. Tess mu řekne, že už nežije a že je jeho dcera. Mladík jí odvětí, že je Jack – jeho syn. Všichni jsou šokováni. Meg si vzpomněl na jednu dívku jménem Lily a to je matka Jacka. Tess mu hned uvěří, ale Stevie se to nelíbí. U snídaně je Nick dost prudérní a stále se vyptává. Nakonec s Alexem odejdou pracovat. Nick si taky myslí, že Jack lže a rozhodne se tu jeho firmu oťukat.

SLEDUJTE MCLEODOVY DCERY ONLINE TADY

Mladík, který má tajemství

Jack se zapojí do pracovního procesu, ovšem při prvním okamžiku si vyvrtne kotník. Tess ho tedy uloží doma a odejde pracovat. Jack toho využije a utíká do domu, kde začne prohledávat všechny šuplíky v pracovně a následně i další pokoje. Pak pomáhá Meg s vařením a poslouchá všechny detaily o rodině. Jack se během jejich konverzace zmíní o hodně starém zážitku jeho matky a Jacka. Mezitím se Nick dozví pravdu o mladíkovi, který momentálně bydlí v jejich domě. Řekne, že si Jacka proklepnul a že zkrachoval, ale Tess mu nevěří a Meg se do toho vloží, že ta historka, kterou Jack řekl, je pravdivá. Kde je pravda? To se dozvíte už ve čtvrtek v 16.25 na Prima LOVE!

Jacka si zahrála hvězda Školy zlomených srdcí

Podivného syna na farmě u McLeodových si zahrál herec Jeremy Lindsay Taylor. Vystudovaný herec patří v Austrálii mezi seriálové hvězdné stálice. Jako mladík se významně zapsal do srdcí puberťaček díky seriálu Škola zlomených srdcí, která byla vysílana i u nás. Jeremy si zahrál Kurta Petersona.

Dnes je z herce čtyřiačtyřicetiletý muž s plnovousem a zajímavou hereckou kariérou v rámci Austrálie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.