Celebrity

2. července 2023 13:27

redakce Prima Ženy

Milan Peroutka trefil svatbou zlatou žílu. Vzal si Dominika, který je synem miliardářky

Milan Peroutka se oženil

Zpěvák Milan Peroutka (33) nikdy nechtěl prozrazovat, s kým momentálně chodí. Utajovaná svatba s Dominikem Roubínkem (25) tak mnohé jeho fanoušky a fanynky zaskočila. Milan ale sňatkem rozhodně nešlápl vedle, pokud nebude zlobit a bude sekat dobrotu, bude se mít zřejmě královsky.

Milan Peroutka o svém soukromí nikdy moc nehovořil, a přestože se v jeho společnosti objevila spousta sympatických lidí, mlžil vždy o tom, zda s některými z nich udržuje vztah. Až loni v listopadu přiznal, že je zadaný, proto mohlo leckoho překvapit, že se v pátek oženil.

V pětihvězdičkovém historickém hotelu Chateau Mcely na Nymbursku se oblíbený herec a zpěvák v pátek potají oženil s o osm let mladším Dominikem. Původně chtěli počkat na schválení manželství pro všechny, nakonec ale vstoupili do registrovaného partnerství.

„Jsou spolu od loňského podzimu a Milan se k Dominikovi před nějakou dobou už i přestěhoval. V centru Prahy mají luxusní byt s obrovskou terasou,“ prozradil známý páru deníku Blesk s tím, že se seznámili v pracovním prostředí.

Paní McDonald

Milan Peroutka se může mít po boku Dominika Roubínka velmi dobře. Nejenže mají oba skvělou práci, ale Dominik pochází z bohaté rodiny. Jeho mamince se přezdívá Paní McDonald, protože vlastní velkou řadu franšíz tohoto řetězce.

„O peníze Dominik rozhodně nemá nouzi. Neustále bere Milana na luxusní drahé dovolené po celém světě. Na nákupy do Pařížské spolu chodí jako běžní smrtelníci do supermarketu,“ popsal Blesku známý novomanželů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.