Seriály a filmy

25. prosince 2017 13:00

Josh Hartnett pátrá po záhadném prstenu: Milenci v čase

Milenci v čase - upoutávka

Podmořský archeolog a jeho žena jsou velmi blízko velkému objevu, ale ruka osudu zasáhne a zdá se, že zničí všechno, pro co ti dva žili. Podívejte se na dobrodružnou romanci Milenci v čase v pátek ve 22.05 u nás na Primě!

Jay (Josh Hartnett) a Laura (Tamsin Egerton) se potápějí ve snaze najít záhadný prsten obrovské historické hodnoty. Nedočkavá Laura ale uvízne v podmořských troskách lodi. Ačkoliv se Jayovi podaří ji zachránit, hloubka 100 metrů, do které se potopí bez kyslíkového přístroje, mu vážně ohrozí zdraví. Upadne do kómatu.

Zatímco se jeho tělo ocitne na hranici života a smrti, duše putuje do koloniální éry. Jay se v ní jmenuje James Stewart a mapuje terén pro britskou armádu. Dostane nečekaný úkol – má převést těhotnou a ovdovělou královnu z indického panství do Bombaje, protože v jejím království není po politickém převratu bezpečno. Na strastiplné cestě se do sebe oba zamilují a Jay objeví polovinu prstenu. Právě toho, po kterém jakožto Jay pátral v 21. století. Pomůže mu prsten ke ztracenému vědomí a návratu tam, kde to vše začalo?

Z filmového zákulisí

• Režisérovou favoritkou pro roli Laury byla původně Neve Campbell. Musela být nahrazena herečkou Tamsin Egerton kvůli těhotenství.

• Alice Englert natáčení v indických vedrech snášela velmi špatně, dostala úpal a musela se podrobit hospitalizaci.

• Slavná indická herečka Bipasha Basu z obsazení málem vypadla, protože se kvůli úvazkům v bollywoodských filmech nemohla věnovat měsíční přípravě, kterou měli američtí herci naordinovánu režisérem Jolandem Joffé. Nakonec ho přemluvila a musely jí stačit týdenní zkoušky.

• Bipashu Basu k přijetí role přemluvila slavná Hilary Swank.

Britská kráska Tamsin Egerton

Tato blonďatá herečka se původně věnovala modelingu. Ne nadarmo jí novináři říkají „ta s dlouhýma nohama“. V šestnácti letech se rozhodla pro hereckou kariéru a k nelibosti rodičů opustila školní lavice. Krátce pracovala jako au-pair v rodině se třemi dětmi. Na natáčení filmu Milenci v čase se zamilovala do Joshe Hartnetta a od té doby tvoří pár, který vypadá, že je stále na líbánkách. Letos v listopadu porodila v Londýně jejich první dítě. Pár si pečlivě střeží soukromí – dosud žádnému paparazzimu se nepodařilo vypátrat, zda jde o kluka či holčičku.

Nenechte si ujít romantický film plný dobrodružství Milenci v čase na Primě v pátek ve 22.05!

Sdílejte článek