Petra Plemlová: Maminky s malými dětmi a samoživitelky jsou nejlepšími manažerkami

Petra Plemlová patří mezi úspěšné podnikatelky v České republice. Vlastní píle a nasazení ji zachránilo před azylovým domem. Dnes vlastní firmu s milionovým obratem. Díky svým zkušenostem nemá problém zaměstnat maminky i s těmi nejmenšími dětmi. Dívejte se v pátek 22. ledna ve 20.15 na Primě!

Milionář mezi námi spojuje ty, kteří měli štěstí nebo úspěšně podnikají, s těmi, s nimiž se život nemazlil. Tito lidé často prožili domácí násilí, narodili se do chudoby, s handicapem nebo onemocněli tak, že nejsou schopni samostatného žití.

Další účastnicí je Petra Plemlová

Založila a řídí prosperující textilní firmu UNUO. Ta vyrábí a prodává dětské oblečení i látkové zboží pro děti a maminky. Firma se rychle rozvíjí a obstojí i v celosvětové konkurenci. Petra Plemlová získala řadu podnikatelských ocenění a její příběh je tak trochu příběhem amerického snu v českých poměrech: jak obyčejná holka z Krnova dokázala vlastní pílí a nasazením vybudovat z šicí dílny v obýváku během několika let firmu s milionovými zisky.

Na týden změní svůj život, opustí práci i rodinu a vydá se do Liberce. Bude pracovat jako dobrovolník a hledat, komu by mohla pomoci. Bude si muset vystačit s částkou odpovídající životnímu minimu, potká skvělé lidi, kteří pomáhají ostatním, i ty, co pomoc potřebují. Zapojí se do činnosti Nábytkové banky, bude pomáhat v azylovém domě i tělesně postiženým. Na konci své mise rozdá statisíce korun.

Dívejte se 22. ledna ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.