Křižovatky života: Spolužačky ho obvinily z obtěžování. Teď chce spáchat sebevraždu

Vaše oblíbené Křižovatky života jsou zpět! Sledovat je můžete každý čtvrtek od 20.15 na Primě.

Kateřina (36) a František (38) Spěšní žijí v Liberci se svým jediným synem Petrem (14). Do města se přistěhovali před půl rokem a syn začal chodit do nové základní školy, je v 7. třídě.

Přestože se Petr snaží s novými spolužáky spřátelit, naráží na spolužačku Annu a její dvě kamarádky, které mu dělají problémy a šikanují ho. Situace se pro chlapce stává neúnosnou, a když se jednou Petr vrací domů s pláčem, Kateřina pozná, že se něco děje.

Od syna se pak dozví, že dostal od ředitele školy zákaz přiblížit se k dívkám na méně než dva metry, údajně měl totiž Annu osahávat na prsou a pod sukní, a to opakovaně.

Nikdo mu nevěří

Rodiče jsou otřeseni a nejdříve svému synovi nevěří, nedokážou pochopit, že by si dívka všechno jen vymyslela.

Pro Petra je skutečnost, že mu rodiče nevěří, stejně bolestivá jako obvinění, kvůli kterému se stal černou ovcí celé školy. Celá situace ho dožene až k pokusu o sebevraždu. Jak vše dopadne? Vyjde pravda najevo, nebo bude příliš pozdě?

Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.