Sedm žen, které ofina proměnila v úplně jiné osoby. Který účes jim sluší víc?

Někdy stačí opravdu malý detail a můžete kompletně změnit celý svůj výraz. Ostříhat si ofinu je jedna z věcí, kterou můžete z minuty na minutu osvěžit svůj vzhled. Podívejte se na inspiraci.

Chcete vypadat jinak, ale rozhodně se nechcete pouštět do zkracování nebo barvení vlasů? Ideálním krokem je pořídit si ofinu. A pokud si myslíte, že patříte mezi nešťastnice, které mají příliš kulatý obličej, příliš nízké čelo nebo kudrnaté vlasy, nezoufejte, v dnešní době už existuje tolik druhů ofin a jejich stylingu, že po řádné konzultaci s kadeřnicí můžete i vy vypadat zase trochu jinak a víc chic.

Momentálním hitem jsou ofiny, kterí připomínají styl šedesátých a sedmdesátých let. Kromě toho se taková ofina ideálně udržuje, nemusíte ji zastřihávát každý měsíc. Jednou z nejslavnějších nositelek je influencerka Matilde Djerf.

Od roku 2018 se v mnoha módních kampaních objevují modelky s kudrnatými vlasy a ofinami. Zcela tak ruší zažitý stereotyp o tom, že holky s vlnitými vlasy nemůžou takový styl nosit. Modelka Mica Argañaraz potvrzuje opak. Ofina na kudrnatých vlasech vyvolává nádech rock´n´rollu, který využívá například módní dům Yves Sain Laurent zcela pravidelně.

OFINA: JAKÁ VÁM BUDE SLUŠET?

Zpátky k ženám, které se neživí svým obličejem a nemají po ruce denně kadeřníka. Stačí se podívat na jednoduché proměny obyčejných žen, které se rozhodly přestat bát a vyzkoušet se svým účesem něco úplně nového.

Ofina je jednoznačným lékem pro vysoká čela.

Můžete si pořídit plastiku nebo si zkrátka ostříhejte ofinu. Ofina omlazuje.

Ofina dokáže osvěžit váš vzhled během pěti minut.

Ofina je skvělým pomocníkem i ve chvíli nudy. Při potřebě ozvláštnit vzhled pomůže vždycky.

Pokud se husté ofiny bojíte, stačí začít s jemnou ofinou.

Ostře střižená ofina vám dopřeje zásadní změnu vzhledu.

Pokud máte dlouhé vlasy, ofina je skvělou volbou, která osvěží celý váš účes.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.