Móda a krása

21. března 2021 06:05

Petra Kloidová

Eva Burešová a její vlasové proměny: Jak vypadá jako blondýna, kudrnatá nebo zrzka?

Zpěvačka a herečka Eva Burešová je u diváků zapsaná jako tmavooká bruneta s dlouhými rovnými vlasy. Tak ji známe jako Týnu ze Slunečné, ale i jako fenomenální zpěvačku. Eva ale s vlasy experimentuje mnohem víc, než by se mohlo zdát. Proměny přímo miluje!

Dlouhé a lesklé vlasy jsou chloubou každé ženy a Eva může být pyšná, že je jejich majitelkou. V její zásadní roli v seriálu Slunečná je má možná nejdelší od doby, co se stala mediálně známou. V minulých letech jsme ji mohli vidět i s kratším culíkem, třeba v seriálu Modrý kód.

Narození syna účes Evy Burešové neovlivnilo

Když se Evě před pár lety narodil její milovaný syn, nenásledovala jiné maminky ve zkracování vlasů, naopak. Dnes má vlasy skoro po pás. Její Instragram ale dokazuje, že herečka vlasové proměny miluje a často využívá i odvážné paruky. A tak ji můžeme vidět jako nekompromisní červenovlásku, dlouhovlasou blondýnu nebo dívku s tím nejmódnějším duhovým bobem (vlasy střižené na mikádo - pozn. redakce), který tak často vídáme na Instagramu. Nedávno se hvězda seriálu Slunečná dokonce objevila se zábavným prstýnkovým afrem.

Nedávno jsme se podívali i na styl herečky, Eva Burešová totiž ráda experimentuje i v oblečení. A tady už jsou ty nejzajímavější vlasové proměny Evy Burešové.

Eva Burešová miluje paruky a mezi její nejnovější úlovky patří světlá zrzka.

S uhlazenými vlasy v culíku, to je klasická Eva.

Je libo afro? Televizní hvězda se nebojí ničeho.

Eva se nebrání ani flirtu s afrocopánky.

Burešová v hip mikádu a černých nehtech. Dokonalá infleuncerka, co myslíte?

Krásná proměna Evy Burešové.

Hvězda Slunečné jako něžná dívka ze statku s vlněnými vlasy

Eva s červenou parukou vyvolává dost respekt.

Eva a její falešná ofina. Eva má oválný obličej, takže ji sluší v podstatě naprosto všechno.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.