Móda a krása

9. listopadu 2021 05:50

Petra Kloidová

Módní férovka: Maxová nakupuje v sekáčích, Mareš si polepšil svatbou

Módní férovka - Tereza Maxová a další

Jak jsou na tom české celebrity s módou? Někteří se s dobrým vkusem už narodili nebo jsou zkrátka ovlivněni byznysem, ve kterém se pohybují. Jiní sázejí na profesionální služby stylistů nebo skvělou manželku. Jako třeba moderátor Leoš Mareš. Kdo v módní policii ale úplně propadl?

Jednou z českých módních ikon je světová topmodelka Tereza Maxová. Topmodelka je zosobněním pořekadla „slušel by jí i pytel od brambor“. Zakladatelka nadace Teribear nespoléhá jen na to, co jí oblečou návrháři nebo stylisti, styl má zkrátka v sobě. Pohyb v modelingovém světě udělal svoje, Tereza Maxová si vytvořila eklektický styl tvořený z drahých módních značek, které v pohodě kombinuje i s oblečením ze second handů.

Boho styl je modelce asi ze všech nejbližší. Kromě toho módní policistka Nikol Marková vyzdvihuje smysl pro detail a všudypřítomnou ženskost.

Leoš Mareš se naučil dobrému stylu díky stylistovi a manželce

Mezi nejstylovější muže v Čechách patří rozhodně moderátor, herec a zpěvákLeoš Mareš. Mareš umí být gentleman, drsný týpek, ale sluší mu i luxusní teplákovka.

„Myslím, že se toho hodně naučil od svého stylisty Filipa Vaňka, porotce pořadu Královny butiků, anebo od své manželky Moniky Marešové, která je léta módní redaktorkou. Ostatně, jak sami vidíte, každý nějak začínal a i Leoš se ke svému stylu dostal postupem času,“ soudí Nikol v Módní férovce pořadu Showtime Magazín.

Dáda Patrasová si ujíždí na velkých nápisech

Děti ji milují, svého času patřila a stále patří mezi nejkrásnější ženy českého showbyznysu. Svou uhrančivou krásou kdysi dokonce omráčila i francouzskou legendu, herce Alaina Delona.

Zpěvačka a herečka Dáda Patrasová ale v módě trochu tápe. „Zaměřuje se hlavně na velké nápisy, potisky a loga. Působí to jako chaos, nevím, na co dřív koukat. Je to škoda, protože ona je krásná žena,“ zamýšlí se Nikol a navrhuje se v jejím šatníku zaměřit hlavně na větší eleganci a jednobarevné outfity. Minimalismus v tomto případě vyhrává!

Michal David zamrzl v devadesátkách

Český hitmaker Michal David trochu zamrzl v době 90. let. Barevné kombinace, ladění saka, pásku a knoflíčků na košili je už trochu moc. „Působí na mě spíš jako v kostýmu než outfitu. No nic, Michale, tvoje songy jsou skvělé a vyrůstají na nich celé generace, tak ti ten styl pro dnešek prominu,“ říká smířlivě Nikol v Módní férovce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.