zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Stylista Filip Vaněk: Nechci pracovat s celebritami, nemám trpělivost na jejich ego

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 05.11.2021
Český stylista Filip Vaněk je známý svou upřímností. Čechy už dlouhá léta nepokrytě kritizuje za nevkus. Vaněk obléká ty nejlepší české celebrity, ale také tvrdí, že práh jeho tolerance už většina z nich překročila.

reklama

„Je jedna česká zpěvačka, kvůli které jsem skončil ve velkém televizním projektu a řekl jsem režisérovi, kterého mám moc rád, že s ní prostě pracovat nebudu. A je fakt, že už žádný takový projekt s námi netočila a točit nebude,“ říká Filip Vaněk o českých celebritách, které obléká už dvacet let.

Na jeho služby si průměrně počkáte tři měsíce. Ačkoliv vystudoval informační technologii, technologie nesnáší a e-maily čte pouze jednou týdně. Lidé, s kterými spolupracuje, si vybírá sám.

Filip Vaněk s kamarádkou Simonou Krainovou a Pavlem Vítkem
Autor: profimedia Filip Vaněk s kamarádkou Simonou Krainovou a Pavlem Vítkem

Pracuji s celebritami bez nabubřelého ega

„Už nechci oblékat celebrity, už totiž nemám práh tolerantnosti na jejich ega, takže já si vybírám lidi, kteří dokážou zvládat svoje ego nebo ho nemají,“ tvrdí. Mezi jeho klienty patří přátelé Leoš Mareš a Monika Marešová, kteří se na jeho svatbě dali před lety dohromady. Filip Vaněk se také zabývá šatníkem různých byznysmenů, kteří nemají čas řešit módní trendy a zároveň vědí, že móda je v jejich práci důležitá.

Královny butiků dokážou překvapit

K práci stylisty částečně patří i hodnocení outfitů, to právě teď dělá jako porotce v denní show Královny butiků. „Jsou to čtyři soutěžící, dívky, ženy, ale i muži. Věk nerozhoduje. Dostanou peníze, vyhraněný čas a téma. Do pátku nikdo neví, co si ten druhý oblékl. Až v pátek si to navzájem ukážou a hlavně to ukážou mně. Vznikne Královna butiků a kromě ostatních cen získá i outfit ode mne,“ vysvětluje stručně filozofii Královen butiků.

Výherkyně pořadu Královny butiků a Filip Vaněk
Autor: FTV Prima Výherkyně pořadu Královny butiků a Filip Vaněk

Co se naučil během natáčení o vkusu Čechů? „Že jsou mezi námi pořád lidé, kteří módu nevnímají. A pak je druhá skupina, která mě mile překvapí. Jako například jedna soutěžící. Měli jsme téma fashion week a vyhrála to právě ona, protože její outfit byl úplně skvělý,“ říká nadšeně stylista.

Filip Vaněk je stylistou
Autor: FTV Prima Filip Vaněk je stylistou

Soutěžící nedostanou nic zadarmo

Jak jako stylista a porotce hodnotit a neublížit? „Vždycky hodnotím pouze oblékání, ne osobu, ne její charakter ani práci. V módní policii se snažím napsat i to, jak by to mělo správně vypadat, co by měli udělat jinak a jak se z toho poučit. Přiznávám, že jsem velmi přísný. A přísný jsem i v Královnách butiků,“ prozradil Vaněk.

Královny butiků můžete sledovat na kanále Prima Show od pondělí do pátku ve 20:00.

První Královny butiků mají výherkyni

Outfity z české reality show Královny butiků. Kdo získal první titul?

Nela v reality show Královny butiků

Královny butiků začínají: Šokovaná Nela nesmí nosit kůži a vlnu a neví, co je fashion week

reklama

Související témata: Královny butiků , FTV Prima , Filip Vaněk , Prima pauza , Královny butiků , móda

reklama

Přečtěte si také

reklama