Tyto legíny se staly absolutním hitem na TikToku. Podle recenzí vytvarují nejhezčí zadek!

Legíny se během pandemie staly tím nejčastějším oblečením, které nosíme. Jedny takové se síťovinou zabodovaly na sociální síti TikTok natolik, že se ihned vyprodaly. Podle nadšených reakcí totiž dělají nejhezčí zadek. Ženy je milují, muži rádi okukují – a za tajemstvím jejich úspěchu stojí jednoduchý nápad. Jaký?

TikTok je momentálně nejrychleji rostoucí sociální sítí. Nejprve byl oblíbeným hlavně u menších dětí, v době pandemie se ale rozmohl i u starších uživatelů. Značnou část jeho publika tvoří hlavně ženy. Ve videích si často dávají tipy na nejlepší vychytávky a samozřejmě dochází i na módu. Ta v roce 2020 dostala díky pandemii pořádně zabrat. Důvod? Nejčastějším outfitem v lockdownu se staly tepláky nebo legíny. A právě jeden módní tip od obyčejných uživatelek TikToku se stal naprosto virálním, dost možná proto, že sociální sítě jsou posedlé větším kulatým pozadím a úzkým pasem.

Tajemství virálních legín

Co se dá tak skvělého vytvořit na obyčejných legínách? Podle všeho stačí elastický materiál se síťovinou, která způsobí barevný kontrast a optický klam dopřeje vašim křivkám ty nejhezčí tvary. Kromě toho mají legíny, které byly specificky vytvořeny pro jógu, jednu speciální vychytávku. Na zadním švu mají řasení, takže ženské pozadí vypadá kulatější přesně tak, jak si žádá každá průměrná „insta“ fotografie z posilovny.

A ještě jedna zajímavost. Slavné legíny mají jeden z nejdelších názvů všech dob: Seasum women’s high waist yoga pants tummy control slimming booty leggings workout running butt lift tights. Je z něj patrné, že jsou určené na jógu a jejich střih a elasticita dokáže nadzvednout hýždě, vytvořit krásný pas a zeštíhlit nohy.

Influencerka Lauren Wolfe si s legínami zacvičila a natočila krátkou recenzi. Její video vidělo 2,3 milionu lidí, video Devin Olsen mělo dokonce více jak 5 milionů zhlédnutí a 783 tisíc lajků. Na internetu najdete více než 20 tisíc nadšených reakcí jejich nositelek, líbí se však i mužům. TikTok zaplavila i videa, ve kterých se ženy nečekaně zjeví ve slavných legínách a točí (většinou velice nadšenou) reakci svého partnera.

Legíny, které vykouzlí dokonalou postavu

Legíny měly tak obrovský virální úspěch, že se ihned vyprodaly a samozřejmě začaly vznikat i jejich napodobeniny (originální legíny začínají na ceně 300 korun v té nejjednoduší verzi).

Existují ale další legíny, které dovedou vytvarovat skvělou postavu a zpevnit problematické partie nejen při cvičení.

Legíny by měly hlavně dobře odvádět pot a nesmí být příliš velké ani příliš malé. Speciální švy vedoucí po stehnech a pod pozadím dokážou navíc opticky zúžit postavu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.