Móda a krása

14. ledna 2016 04:20

Lucie Průchová

10 věcí, které nikdy neříkejte dívce s tetováním

Nelíbí se vám ženy s tetováním? Tak si to raději nechte pro sebe, vždyť koho to zajímá.

Každý má jiný vkus a líbí se mu něco jiného. Ony vám také neříkají, že by o chlapa bez „kérky“ ani nezavadily. Takže, pokud se vám zdá, že tetování a ženy nemají nic společného, myslete si o tom své, ale v jejich společnosti se vyvarujte kritiky…

Zde je deset věcí, které byste v jejich přítomnosti neměli vypustit z úst:

1. Nemám rád holky s tetováním

No, máte štěstí – kolem vás je spousta dívek bez tetování! Vyberte si! Proč nás tím zatěžujete? Nebo o nás máte ve skutečnosti vlastně zájem a toužíte nás předělat a vychovat? Tak to vám nezávidíme, ale měl byste se otočit na kramfleku a jít o dům dál. My víme, proč ho máme, a rozhodně se ho kvůli ŽÁDNÉMU chlápkovi nevzdáme. Jo, a kdyby vás to zajímalo, spousta úžasných a uznávaných lidí ho má také!

2. Jsi tak krásná, i když…

Ano, jsem hezká, to je pravda – ale je také pravdou, že s touto krásnou kresbou si připadám úplně božsky. Mé tělo dostalo ten správný rozměr, o tom jsem přesvědčená, jinak bych to nedělala.

3. Jednoho dne toho budeš litovat!

Ano, ano, máte pravdu. Jsem jen dospělá žena a asi nemám ještě rozum?! Jak jste hloupí, když si myslíte, že víte lépe než já, jak se budu cítit ve svých pečlivě vybraných tetováních o deset let později. Vím, že jedna věc je jistá právě teď – kdybych neměla své tetování, velice bych toho litovala.

4. Vypadáš tak vyzývavě

Omlouváme se, lidi. Víme, že jsme neuvěřitelně sexy, a to musí být pro vás ostatní frustrující, ale když jsme si nechaly pomalovat kůži, nemělo to nic společného s tím, že jsme se vám chtěly líbit! A jestli s tím nejste „easy“ je nám fuk. Sorrrrrry!

5. Tohle je moc! Můj bratranec má jen malinkého delfína na kotníku…

Ufff! Jen proto, že jsme ženské, neznamená, že se musíme omezit na rozkošné, slaďounké, holčičí vzory.

6. Máš nějaké jiné ještě někde jinde?

Často se nám stává, že za námi přijde chlap s divným pohrdavým úšklebkem… „A to je všechno nebo to máš ještě někde jinde? A kde?“ Není to úplně v pořádku se nás ptát, jak vypadáme pod oblečením. To je dost intimní otázka, nemyslíte?

7. To muselo bolet!

Ano. Někdo na mě útočil jehlou několik hodin. A pokud chcete, abychom vám vyprávěly, že to bylo strašné, že jsme plakaly bolestí a omdlévaly jako něžné květinky, zatímco všichni drsní muži dali svých pět hodin tetování v kuse s úsměvem… Obávám se, že vás zklameme.

Ve skutečnosti je známo, že muži si při tetování daleko více stěžují na bolest než my, ženy.

8. Co to znamená?

Je v pořádku se zeptat, pokud nás znáte, jsme si nějak blízcí. Ale jinak bychom vám to neradily. Rozhodně si nechceme s nějakým „cizincem“ povídat o tom, co za příběh, vzpomínku na milovaného člověka nebo jinou citovou vazbu máme vyobrazenou na své kůži. I když je samozřejmě spousta tetování, která jsou jen pěknými obrázky a nemají žádný význam.

I tak je to trochu nepříjemná a nevhodná otázka!

9. Nebojíš se, že až budeš stará, ztratí to tvar a bude to ošklivé?

Ne, protože i to „sešlé“ a „ošklivé“ bude zbytek mě, mého života, bude to jako součást kompletního balíčku… a já se na to vlastně těším.

10. A máš práci? Určitě jsi nezaměstnaná!

Před pěti minutami jsi mě potkal. Ani nevíš, jak se jmenuju. V jakém okamžiku tě napadlo ptát se na mou kariéru? Chceš mi snad nabídnout práci? Aha, to asi ne, vid?! Jen už dopředu předpokládáš, že jsem nezaměstnaná, protože mám tetování.

Je pravda, že viditelná tetování jsou stále problémem pro zaměstnavatele v mnoha odvětvích, ale divili byste se, kolik přibývá pracovišť, která jsou benevolentní k tomu, že vám někde vykukuje trochu inkoustu. Postoje se rychle mění a tetování už není takové tabu. Lidi se ho naučili akceptovat a mnohým z nás připadá dokonce krásné a neumíme si bez něj život představit.

Sdílejte článek
Štítky tetování

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.