zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

12 slavných, kteří se pyšní vysokým IQ. A věřte, že někteří jsou velmi překvapiví

1/12: Jaké IQ má herec Ben Affleck?
Ben Affleck IQ

Krasavec Affleck má IQ 154, což mu umožňuje, aby byl považován za intelektuální elitu. A přesto, nebo možná právě proto, ví, jak sehrát role v takových filmech, jako je třeba Dobrý Will Hunting nebo Armageddon.

2/12: Jaké IQ má herečka Natalie Portman?
Natalie Portman IQ

Křehká Natalie Portman rozhodně není „jednoduchá“, je to herečka, která ví, co chce, má IQ 140 a při studiích na Harvardu dostala hodnocení A+.

3/12: Jaké IQ má herečka Goldie Hawn?
Goldie Hawn IQ

Její přesné IQ není známo, ale vzhledem k tomu, že je stále součástí Mensy, která přijímá pouze členy, jejichž IQ přesahuje číslo 132 v testu Stanford Binet, bude mít zřejmě také vysoké. To, že hrála většinou v praštěných komediích, nemá žádný vliv na inteligenci této okouzlující herečky, producentky a režisérky!

4/12: Jaké IQ má zpěvačka Shakira?
Zpěvačka Shakira

Když se řekne jméno Shakira, okamžitě si vybavíme spoře oděnou, vyzývavou zpěvačku kroutící boky a určitě vám v uších zazní hit Waka Waka. Těžko by zrovna do této ženy někdo řekl, že má IQ 140, což ji řadí mezi 2 % nejchytřejších lidí planety!

5/12: Jaké IQ má zpěvačka Alicia Keys?
Alicia Keys za dámu

Talentovaná a krásná Alicia Keys má také IQ 140. Kromě toho, že získala bakalářský titul, obdržela dokonce vyznamenání. Se svou inteligencí byla schopna získat stipendium na prestižní Kolumbijské univerzitě – musela se jí ale vzdát, protože se chtěla věnovat hudební kariéře!

6/12: Jaké IQ má herec Dolph Lungren?
Dolph Lundgren IQ

Tento herec má IQ 160! Složil akademické zkoušky z fyziky, chemie a matematiky a domluví se anglicky, německy i japonsky. Překvapeni? Také jsme byli.

7/12: Jaké IQ má herečka a modelka Cindy Crawford?
Herečka Cindy Crawford

Další inženýr chemie! Opravdu, Cindy Crawford vystudovala Northwestern University, ale po dokončení studií dala přednost modelingové kariéře. Krásná Cindy má IQ 154!

8/12: Jaké IQ má herečka Sharon Stone?
Sharon Stone IQ

Ano, i tato smyslná a krásná herečka, známá po celém světě svou rolí v Základním instinktu, se umístila v žebříčku nejinteligentnějších lidí planety. Všichni si určitě hned vybavíte scénu s cigaretou a její krásné dlouhé nohy. Ale asi nikdo z vás neví, že v 15 letech získala stipendium na Edinboro University v Pensylvánii, kde studovala tvůrčí umění.

9/12: Jaké IQ má herec Nolan Gould?
Nolan Gould IQ

Už od tří let hraje v reklamách. Neznámější role, ve které jsme ho mohli vidět, je Luke Dunphy v seriálu MODERN FAMILY, kde hraje hloupého syna Claire a Phila. Zdání klame, nedejte na první dojem, Nolan je členem Mensy a jeho IQ dosahuje 150! Titul bakaláře dostal už ve svých 13 letech a pak pokračoval dále ve studiu.

10/12: Jaké IQ má herec Aston Kutcher
Ashton Kutcher IQ

Svou hereckou kariéru začal v seriálu Zlatá sedmdesátá. Jak těžké asi bylo pro toho mladého herce s IQ 160 sehrát roli v partě teenagerů, kteří společně prožívají celou řadu zábavných dobrodružství i malérů? Ashton vystudoval biochemii na Massachusettském technologickém institutu!

11/12: Jaké IQ má herečka Kate Beckinsale?
Kate Beckinsale IQ

Nejchytřejší upírka na světě! Její IQ je 160, studovala francouzštinu a ruskou literaturu na univerzitě v Oxfordu. Získala řadu ocenění za své povídky a básně!

12/12: Jaké IQ má režisér Quentin Tarantino?
Quentin Tarantino IQ

Nakonec jsme si nechali někoho, u koho vás to asi moc nepřekvapí, protože nabízí celému světu díla s opravdu vysokou kvalitou. V jeho filmech se skoro vždy objevuje násilí i krvavé scény, a to i přesto, že to není typický hororový film. Quentin přiznal, že je velkým fanouškem splatter hororů. Několikrát oceněný režisér má IQ 160.

reklama