Móda a krása

5. ledna 2016 04:30

Martina Čerňanská

12 slavných, kteří se pyšní vysokým IQ. A věřte, že někteří jsou velmi překvapiví

12 slavných, kteří se pyšní vysokým IQ. A věřte, že někteří jsou velmi překvapiví

Některé „star“ mají kromě krásy a peněz něco daleko vzácnějšího a cennějšího. Jsou obdařeny neuvěřitelnou inteligencí! Zde je seznam jedněch z nejinteligentnějších současných celebrit naší planety:

Jaké IQ má herec Ben Affleck?

Krasavec Affleck má IQ 154, což mu umožňuje, aby byl považován za intelektuální elitu. A přesto, nebo možná právě proto, ví, jak sehrát role v takových filmech, jako je třeba Dobrý Will Hunting nebo Armageddon.

Jaké IQ má herečka Natalie Portman?

Křehká Natalie Portman rozhodně není „jednoduchá“, je to herečka, která ví, co chce, má IQ 140 a při studiích na Harvardu dostala hodnocení A+.

Jaké IQ má herečka Goldie Hawn?

Její přesné IQ není známo, ale vzhledem k tomu, že je stále součástí Mensy, která přijímá pouze členy, jejichž IQ přesahuje číslo 132 v testu Stanford Binet, bude mít zřejmě také vysoké. To, že hrála většinou v praštěných komediích, nemá žádný vliv na inteligenci této okouzlující herečky, producentky a režisérky!

Jaké IQ má zpěvačka Shakira?

Když se řekne jméno Shakira, okamžitě si vybavíme spoře oděnou, vyzývavou zpěvačku kroutící boky a určitě vám v uších zazní hit Waka Waka. Těžko by zrovna do této ženy někdo řekl, že má IQ 140, což ji řadí mezi 2 % nejchytřejších lidí planety!

Jaké IQ má zpěvačka Alicia Keys?

Talentovaná a krásná Alicia Keys má také IQ 140. Kromě toho, že získala bakalářský titul, obdržela dokonce vyznamenání. Se svou inteligencí byla schopna získat stipendium na prestižní Kolumbijské univerzitě – musela se jí ale vzdát, protože se chtěla věnovat hudební kariéře!

Jaké IQ má herec Dolph Lungren?

Tento herec má IQ 160! Složil akademické zkoušky z fyziky, chemie a matematiky a domluví se anglicky, německy i japonsky. Překvapeni? Také jsme byli.

Jaké IQ má herečka a modelka Cindy Crawford?

Další inženýr chemie! Opravdu, Cindy Crawford vystudovala Northwestern University, ale po dokončení studií dala přednost modelingové kariéře. Krásná Cindy má IQ 154!

Jaké IQ má herečka Sharon Stone?

Ano, i tato smyslná a krásná herečka, známá po celém světě svou rolí v Základním instinktu, se umístila v žebříčku nejinteligentnějších lidí planety. Všichni si určitě hned vybavíte scénu s cigaretou a její krásné dlouhé nohy. Ale asi nikdo z vás neví, že v 15 letech získala stipendium na Edinboro University v Pensylvánii, kde studovala tvůrčí umění.

Jaké IQ má herec Nolan Gould?

Už od tří let hraje v reklamách. Neznámější role, ve které jsme ho mohli vidět, je Luke Dunphy v seriálu MODERN FAMILY, kde hraje hloupého syna Claire a Phila. Zdání klame, nedejte na první dojem, Nolan je členem Mensy a jeho IQ dosahuje 150! Titul bakaláře dostal už ve svých 13 letech a pak pokračoval dále ve studiu.

Jaké IQ má herec Aston Kutcher

Svou hereckou kariéru začal v seriálu Zlatá sedmdesátá. Jak těžké asi bylo pro toho mladého herce s IQ 160 sehrát roli v partě teenagerů, kteří společně prožívají celou řadu zábavných dobrodružství i malérů? Ashton vystudoval biochemii na Massachusettském technologickém institutu!

Jaké IQ má herečka Kate Beckinsale?

Nejchytřejší upírka na světě! Její IQ je 160, studovala francouzštinu a ruskou literaturu na univerzitě v Oxfordu. Získala řadu ocenění za své povídky a básně!

Jaké IQ má režisér Quentin Tarantino?

Nakonec jsme si nechali někoho, u koho vás to asi moc nepřekvapí, protože nabízí celému světu díla s opravdu vysokou kvalitou. V jeho filmech se skoro vždy objevuje násilí i krvavé scény, a to i přesto, že to není typický hororový film. Quentin přiznal, že je velkým fanouškem splatter hororů. Několikrát oceněný režisér má IQ 160.

Sdílejte článek
Štítky inteligence Harvardova univerzita herec inteligenční kvocient Ben Affleck Alicia Keys Goldie Hawnová Natalie Portmanová Mensa International Cindy Crawfordová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.