5 tipů, jak si užívat života, když jste single

Zapomeńte na slzy, hořké zklamání a pocit, že nestojíte za nic. Jste přece krásná, inteligentní a správná ženská, která se právě rozhodla, že si bude single chvilky ve svém životě sobecky užívat bez ohledu na fakt, že se nikde v bytě neválejí pánské spodky.

Koupel, zkrášlování a pak nicnedělání!

Vypněte si mobilní telefon, buďte offline a ponořte se do vany plné melounové pěny, která ve vás evokuje pocit léta. Vraťte se v myšlenkách do dětství, oprašte prach zapomnění z dob, když jste byla malá, a užívejte si milé emoce, které vám toto cestování v čase nabídne. Mezitím zbavte tělo odumřelé kůže za pomoci peelingu, na obličej naneste olivovou nebo medovou masku, vlasy posilněte zábalem a vaše hroší paty zbavte tvrdosti, ať jsou zase krásně hebké.

A pokud ve vás dřímá myšlenka, proč byste to vlastně měla dělat, když to stejně nikdo nevidí a mužská ruka vás nepohladí, zaplašte ji slovy, že to vidíte vy a vaše já, které váš přístup k sobě samé registruje. Neodbývejte se jenom proto, že aktuálně nemáte vedle sebe někoho, kdo by to ocenil. Ten se dřív či později objeví, ale čekat s tím, až se tak stane, by bylo čiré bláznovství.

Flirtujte a vraťte se zpátky do hry

Neseďte doma a otevřete se životu. Pokud se vám už dlouho líbí ten chlápek s nejčokoládovějším pohledem, který jste kdy viděla, usmějte se na něj tak, že mu ukradnete alespoň na čtyři noci klidný spánek. Prohoďte pár milých slůvek s pošťákem, co by vám věkem klidně mohl dělat otce. Ale co naplat, když má šarm, kterému neodoláte (nebo odolat nechcete...). Flirtování z vás ještě nedělá ženu lehkých mravů, ale udělá radost vám i tomu druhému a rozjasní i všední den. Takže za nás v redakci rozhodně (velké) ano.♥

Nechte se unést barvami

Jsou hitem a dá se říci, že i my jsme jim propadli. Řeč je o oblíbených omalovánkách pro dospělé, které vám do života vnesou relax, ale i barvy a trochu toho kreativního tvoření. Takže pokud jste to ještě nezkusili a na večer nemáte žádné plány, kupte si pastelky, láhev dobrého vína a vymalovávejte ostošest.

Zabořte hlavu do kočičího kožíšku nebo se jděte vyvětrat s vaší psí láskou

Bez chlupáčů se studeným čenichem by nám zdaleka nebylo tak krásně, jako v jejich společnosti. Uvařte si horkou domácí čokoládu (ano, myslíme tu opravdovou – smíchejte kostičky čokolády se smetanou), ozdobte ji čepicí šlehačky a na závěr ji posypejte drcenými pistáciemi nebo zlatavou skořicí. Pusťte si komedii, pohádku, pokračování Chůvy k pohledání nebo Zoufalých manželek (které jste viděla už posté a pořád vás baví) a přizvěte si na klín vaši kočičí výsost nebo toho nejvěrnějšího parťáka pod sluncem. Oni jsou tu pro nás kdykoli a my bychom tu měli být zase pro ně.

Tip: Pokud rozverného voříška na večerní venčení nebo mazlení stále postrádáte, zaplujte do útulku a přineste si domů vaši Valentýnku nebo Valentýna. Pak na tento den lásky nikdy v životě nezapomenete. Váš pes nebo kočka vám ho totiž budou připomínat a nejen to, budou vás za to všechno zásobovat láskou, i když se budete bytem potácet ve vytahaných teplákách.

Naplánujte si, jaký bude rok 2016 ve vašem podání

Je vám něco přes třicet a pořád doufáte, že se jednou podíváte vstříc vlnám Karibiku, vypijete šťávu z mladého kokosu, který najdete na pláži, a budete chytat bronz na lehátku, kterému bude poskytovat stín velkolepá palma? Dost bylo spřádání snů a mlsného koukání na fotky jiných. Naplánujte si vaše exotické dobrodružství a vydejte se na cestu za oceán se sestrou, kamarádkou nebo s báječnou kolegyní z práce. Dny vám pak budou plynout jinak, když budete vědět, že vás v blízké budoucnosti čeká nevšední zážitek. A tento návod platí pro jakékoli sny a touhy, takže je letos chyťte za pačesy!

-lz-

Sdílejte článek
Štítky láska single Valentýn Karibik Den svatého Valentýna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.