Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

5 tipů, jak si užívat života, když jste single

Zapomeńte na slzy, hořké zklamání a pocit, že nestojíte za nic. Jste přece krásná, inteligentní a správná ženská, která se právě rozhodla, že si bude single chvilky ve svém životě sobecky užívat bez ohledu na fakt, že se nikde v bytě neválejí pánské spodky.
Vydáno: 14.02.2016, Anna Kopečková
Že nemáte právě chlapa? No a co?
Že nemáte právě chlapa? No a co? Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koupel, zkrášlování a pak nicnedělání!

Vypněte si mobilní telefon, buďte offline a ponořte se do vany plné melounové pěny, která ve vás evokuje pocit léta. Vraťte se v myšlenkách do dětství, oprašte prach zapomnění z dob, když jste byla malá, a užívejte si milé emoce, které vám toto cestování v čase nabídne. Mezitím zbavte tělo odumřelé kůže za pomoci peelingu, na obličej naneste olivovou nebo medovou masku, vlasy posilněte zábalem a vaše hroší paty zbavte tvrdosti, ať jsou zase krásně hebké.

A pokud ve vás dřímá myšlenka, proč byste to vlastně měla dělat, když to stejně nikdo nevidí a mužská ruka vás nepohladí, zaplašte ji slovy, že to vidíte vy a vaše já, které váš přístup k sobě samé registruje. Neodbývejte se jenom proto, že aktuálně nemáte vedle sebe někoho, kdo by to ocenil. Ten se dřív či později objeví, ale čekat s tím, až se tak stane, by bylo čiré bláznovství.

Sex s kamarádem? S kolegou?

Sny o sexu: Víte, co opravdu znamenají?

 

Flirtujte a vraťte se zpátky do hry

Neseďte doma a otevřete se životu. Pokud se vám už dlouho líbí ten chlápek s nejčokoládovějším pohledem, který jste kdy viděla, usmějte se na něj tak, že mu ukradnete alespoň na čtyři noci klidný spánek. Prohoďte pár milých slůvek s pošťákem, co by vám věkem klidně mohl dělat otce. Ale co naplat, když má šarm, kterému neodoláte (nebo odolat nechcete...). Flirtování z vás ještě nedělá ženu lehkých mravů, ale udělá radost vám i tomu druhému a rozjasní i všední den. Takže za nás v redakci rozhodně (velké) ano.♥

Někdy prostě nepřeskočí jiskra, ale i tak mohou být oba ve vztahu šťastní

Sňatky z rozumu: I vztah bez vášnivé lásky může fungovat

 

Nechte se unést barvami

Jsou hitem a dá se říci, že i my jsme jim propadli. Řeč je o oblíbených omalovánkách pro dospělé, které vám do života vnesou relax, ale i barvy a trochu toho kreativního tvoření. Takže pokud jste to ještě nezkusili a na večer nemáte žádné plány, kupte si pastelky, láhev dobrého vína a vymalovávejte ostošest.

Kreslení je krásné a zbaví vás stresu

Omalovánky pro dospělé: Kreslete a budete šťastnější. VZORY KE STAŽENÍ!

Zabořte hlavu do kočičího kožíšku nebo se jděte vyvětrat s vaší psí láskou

Bez chlupáčů se studeným čenichem by nám zdaleka nebylo tak krásně, jako v jejich společnosti. Uvařte si horkou domácí čokoládu (ano, myslíme tu opravdovou – smíchejte kostičky čokolády se smetanou), ozdobte ji čepicí šlehačky a na závěr ji posypejte drcenými pistáciemi nebo zlatavou skořicí. Pusťte si komedii, pohádku, pokračování Chůvy k pohledání nebo Zoufalých manželek (které jste viděla už posté a pořád vás baví) a přizvěte si na klín vaši kočičí výsost nebo toho nejvěrnějšího parťáka pod sluncem. Oni jsou tu pro nás kdykoli a my bychom tu měli být zase pro ně.

Tip: Pokud rozverného voříška na večerní venčení nebo mazlení stále postrádáte, zaplujte do útulku a přineste si domů vaši Valentýnku nebo Valentýna. Pak na tento den lásky nikdy v životě nezapomenete. Váš pes nebo kočka vám ho totiž budou připomínat a nejen to, budou vás za to všechno zásobovat láskou, i když se budete bytem potácet ve vytahaných teplákách.

 

Naplánujte si, jaký bude rok 2016 ve vašem podání

Je vám něco přes třicet a pořád doufáte, že se jednou podíváte vstříc vlnám Karibiku, vypijete šťávu z mladého kokosu, který najdete na pláži, a budete chytat bronz na lehátku, kterému bude poskytovat stín velkolepá palma? Dost bylo spřádání snů a mlsného koukání na fotky jiných. Naplánujte si vaše exotické dobrodružství a vydejte se na cestu za oceán se sestrou, kamarádkou nebo s báječnou kolegyní z práce. Dny vám pak budou plynout jinak, když budete vědět, že vás v blízké budoucnosti čeká nevšední zážitek. A tento návod platí pro jakékoli sny a touhy, takže je letos chyťte za pačesy!

-lz-

Článek je zařazen v: Valentýn, single
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama