zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

6 geniálních make-up triků, jak vypadat mladší

1/6: Žlutý odstín
6 geniálních make-up triků, jak vypadat mladší žlutá

Používejte žlutý podklad místo růžového. Tento odstín totiž dokáže vymazat začervenání pleti, ke kterému velmi často dochází.

2/6: Doplňte obočí
6 geniálních make-up triků, jak vypadat mladší obočí

Ve chvíli, kdy začne docházet k poklesu estrogenu v těle, dochází také k většímu vypadávání vlasů a chloupků. A to i těch v obočí. Řídké obočí ovšem nevypadá hezky a také vám přidává na věku. Domalujte ho proto tužkou na obočí anebo ještě lépe použijte stíny na obočí – aplikace je snažší a výsledek vypadá přirozeněji.

3/6: Rozjasňovač
6 geniálních make-up triků, jak vypadat mladší

Věkem pokožka slábne a obzvlášť ta okolo očí. Vyvarujte se proto aplikace těžkého make-upu nebo korektoru především v této oblasti a používejte ty s lehčí konzistencí. Legendární a stále nepřekonaný je Touche Éclat od YSL. Je sice trochu dražší (vyjde vás na cca 800 Kč), ale je výborný a vydrží vám opravdu hodně dlouho.

4/6: Hnědé oční linky
6 geniálních make-up triků, jak vypadat mladší hnědá

Většina z nás je zyvklá používat oční linky v černé barvě. Ovšem tento odstín je poměrně tvrdý a ostrý. Proto je lepší používat čokoládově hnědou tužku. Budete vypadat mladší a celkově jemnější.

5/6: Tvářenka na líčkách
6 geniálních make-up triků, jak vypadat mladší tváře

Pokud jste doteď byla zvyklá používat tvářenku těsně pod lícní kosti, abyste opticky zúžila obličej, vyzkoušejte to nyní jinak. Nanášejte ji přímo na líčka a použijte broskvový odstín. Takto bude obličej více zářit a budete vypadat mladší.

6/6: Světlejší rtěnka
6 geniálních make-up triků, jak vypadat mladší rty

Tmavě rudá rtěnka vypadá sice skvěle, ale každý v ní vypadá o něco starší. A to od určitého věku opravdu nechceme, že ano? :) Najděte si proto takový odstín, který je jen o něco tmavší než vaše přirozená barva rtů a klidně se nebojte ani trochy toho lesku.

reklama